• Ново
Жени Без Ракави Метален Прстен Со Тркалезен Врат Цветен Празник Фустан Со А-Линија

Жени Без Ракави Метален Прстен Со Тркалезен Врат Цветен Празник Фустан Со А-Линија

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Стил : Одговара. Тип На Шема : Печатење. Големина : прикажана како слика. Материјал : Полиестер, Спандекс. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Без Ракави. Должина : Редовно. Сезони : Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Совети : . 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење (забелешка 1см=0,39 инчи) Фустан За Жени. Без ракави. Цветни. Течен Полите. Празнична Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Ироинид АЛинија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прер�

DEN 526.08