• Ново
Ревизијата на Лиза „Размислете за неутрална 15“

Ревизијата на Лиза „Размислете за неутрална 15“

Buyers rating:
DEN 671.84

Износ

Уметник : Lisa Audits Ubject : Model Style : Modern & Modernional Product Type : Birch Frame, White Mat, Acrylic Ова подготвено за виси, Matted Framed Art Piece има сива и бела цветна шема. Истакнати бои : бела, виолетова, ревизија на Тан Лиза ја сака уметноста на декорацијата, а таа користи маслени бои, акрилици и пенкало и мастило за да создаде убави уметнички дела. Таа наоѓа инспирација од мајстори за ликовна уметност како Пикасо, Манет, Рубенс и Сезан. Лиза живее во Канада со своите две тинејџерски ќерки, а таа создава голем дел од своите уметнички дела во пространа студио во нејзиниот дом. Припечатено од 11x11 Giclee под акрилик во рамка од дрво од 19,5x19,5 од бреза. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што Сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Ревизијата на Лиза „Размислете за неутрална 15“ измешана врамена уметност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скпблутн Женски Кошули Зимски Fall Секојдневни Удобни Врвови Моден Тренд Љубов Печатени Круг Вратот Т Врвот Круг Деколте Краток
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скпблутн Женски Кошули Зимски Fall Секојдневни Удобни Врвови Моден Тренд Љубов Печатени Круг Вратот Т Врвот Круг Деколте Краток

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто шт

DEN 1.33
Божиќни Украси Дтидтпе, Украси За Божиќни Украси За Домашен Декор, Новогодишни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќни Украси Дтидтпе, Украси За Божиќни Украси За Домашен Декор, Новогодишни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Приврзок

Божиќни Украси Божиќни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Спецификација : 100% сосема нова и високок

DEN 959.84
Гејтс Стандард Радијатор Капа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гејтс Стандард Радијатор Капа

Сите капачиња за притисок на радијаторот На гејтс се конструирани од метал отпорен на корозија, тежок м�

DEN 0.67
Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Есенско И Зимско Печатење Плетена Висока Јака Пуловер Со Долги Ракави Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Есенско И Зимско Печатење Плетена Висока Јака Пуловер Со Долги Ракави Секојдневни

ЕЛФИНДЕА Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Есенско И Зимско Печатење Плетена Висока Јака Пуло�

DEN 497.76
Ханзидакд Женски Дуксер За Дуксери Моден Есенски Градиент Печатење Секојдневен Џеб Јакна Со Долги Ракави Симпатична Качулка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ханзидакд Женски Дуксер За Дуксери Моден Есенски Градиент Печатење Секојдневен Џеб Јакна Со Долги Ракави Симпатична Качулка

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : женската ткаенина за дукс�

DEN 351.84
Дтидтпе Фармерки За Жени, Женски Обични Гроздобер Комбинезони Лабава Директно Тексас Лигавче Целокупната Жан Панталони Искинати
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дтидтпе Фармерки За Жени, Женски Обични Гроздобер Комбинезони Лабава Директно Тексас Лигавче Целокупната Жан Панталони Искинати

Сега лувамија се стреми кон тоа причината на брендот со посветеност на континуирана иновација на нивни�

DEN 95.84