• Ново
1. КТ. Половина ореол и канали поставен прстен

1. КТ. Половина ореол и канали поставен прстен

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Изработено од сребро, оваа полирана ставка е врв на стилот. Во прстенот има 1 карат на сјајни кубни цирконија камења. Тип на накит : Finestone облик : Ширина на тркалезниот опсег : 2-3 mmjewelry Поставување : Канал Стил на прстен : Бендови, ангажман, Solitairestone : Cubic Qirconia Accent Stone : Cubic Zirconia Jewelry Finish : Висок полисметал Боја : Бел метал : Стерлинг Силверексакт Боја : White White Ride : Women ' SSIZE : 6, 7, 8 T.W. (вкупна тежина) е приближна. Тежината може да варира до две десетини од карат. Направено во цврста сребрена и кубна цирконија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мотор Хармоничен Балансер П Н: 102222
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мотор Хармоничен Балансер П Н: 102222

АТП Мотор Хармоничен Балансер П / Н : 102222 Атп Грејверкс Хармоничните Балансери се висококвалитетна алте�

DEN 607.68