• Ново
Ројаловефоден Летен Фустан На Плажа За Жени Секојдневен Едноделен Фустан Со Јака За Женисундери за жени

Ројаловефоден Летен Фустан На Плажа За Жени Секојдневен Едноделен Фустан Со Јака За Женисундери за жени

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Моден Летен Фустан На Плажа За Жени Секојдневен Едноделен Фустан Со Јака За Жени1. Овој фустан е изработен од мека млечна свилена ткаенина, многу лесен и супер удобен.2. Фустан за жени во пролет иumn, закривен раб, еднобојна шема на лента, модерен, трендовски и секси.3. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, клупска облека.4. Печатен женски фустан во памучна и ленена ткаенина. Ова е задолжителен фустан во вашиот closet.Be центарот на вниманието во овој прекрасен и секси фустан за забава, се одликува со дизајн на топла вежба. Елеганција и фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета.Сезона : Сите Сезони пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Dress Size USUKEUBust Sleeve Length S8123894cm/37.01"36cm/14.17"75cm/29.53"M101440100cm/39.37"38cm/14.96"77cm/30.31"L121642106cm/41.73"40cm/15.75"79cm/31.10"XL141844112cm/44.09"42cm/16.54"81cm/31.89"XXL162046118cm/46.46"44cm/17.32"83cm/32.68" Size : SUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 94cm/37.01"Sleeve : 36cm/14.17"Length : 75cm/29.53"Size : MUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 38cm/14.96"Length : 77cm/30.31"Size : LUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 106cm/41.73"Sleeve : 40cm/15.75"Length : 79cm/31.10"Size : XLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 42cm/16.54"Length : 81cm/31.89"Size : XXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 118cm/46.46"Sleeve : 44cm/17.32"Length : 83cm/32.68" Табела Со Големини : Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 36см/14.17" Должина : 75см/29.53 " Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 € изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење. Тоа е кул,стилски и привлечен за носење. Удобно и пријатно за носење дома или на работа. + Овој лесен фустан е совршен за оние пријатни денови!. ●Совршено за Да Се Совпадне Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како што Сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јувул Женска Облека Жени Секојдневен Летен Моден Џеб За Половината Камис Фустан Без Ракави В-Врат Лежерни Лабави Зелени Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женска Облека Жени Секојдневен Летен Моден Џеб За Половината Камис Фустан Без Ракави В-Врат Лежерни Лабави Зелени Фустани

Јадења : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганц�

DEN 2.67
Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Женски Летен Ракав Цветен Кружен Пуловер На Вратот Лабава Боемија Фустан Мини Партиски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Женски Летен Ракав Цветен Кружен Пуловер На Вратот Лабава Боемија Фустан Мини Партиски

Женска Летна Мода Печатени Трегери За Камизола Без Ракави Тркалезен Фустан За Вратот карактеристики : 1

DEN 512.00
клиос Долги Џемпери За Жени Плетен Кабел Со Долги Ракави Копче За Завиткување Квадратен Врат Асиметричен Џемпер Фустан Пријатна
  • Ново
Оценка на клиентот:

клиос Долги Џемпери За Жени Плетен Кабел Со Долги Ракави Копче За Завиткување Квадратен Врат Асиметричен Џемпер Фустан Пријатна

● Уникатниот надворешен дизајн на цвест додава помодерен.Добредојдовте во Нашата Продавница ● мекиот

DEN 491.04
Bigersell Жени Плус Големина Чипка Фустани Лето Круг Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Фустан Висока Ниска Вечер Партија Миди Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bigersell Жени Плус Големина Чипка Фустани Лето Круг Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Фустан Висока Ниска Вечер Партија Миди Фустан

Долг макси фустан за жени формално ве прави елегантен, но стилски Одговор : фустанот со кратки ракави мо�

DEN 399.84
Иопко Женски Секојдневен Фустан летни фустани за жени Плус Големина Жени Гроздобер V Спојување На Вратот Цветни Печатени Макси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Иопко Женски Секојдневен Фустан летни фустани за жени Плус Големина Жени Гроздобер V Спојување На Вратот Цветни Печатени Макси

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи Големина : XXXXL = САД : 16 = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 = ЕУ : 46 = Биста : 121cm / 47.61" = Должина : 138cm

DEN 479.84
Женски Цветен Летен Фустан Вратоврска Јазол Преден В Врат Краток Ракав Возбудлив Раб А-Линија Боемски Макси Фустани Плажа Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Цветен Летен Фустан Вратоврска Јазол Преден В Врат Краток Ракав Возбудлив Раб А-Линија Боемски Макси Фустани Плажа Сарафан

Идеален За Пролет и Лето Оваа вечер расте е елегантен за свадба гостин партија фустан, ви помага да ја по

DEN 2.67