• Ново
Џијугала Женска Мода Еднобојни Обесени Обични Фустани Со Реси За Вратот

Џијугала Женска Мода Еднобојни Обесени Обични Фустани Со Реси За Вратот

Buyers rating:
DEN 319.20

Износ

Женска Мода Секси Еднобојни Обични Фустани Со Висечки Врат : Тој Е Полиестер изработен од материјали, доволно издржлив за вашето копје.Стилски и удобен дизајн ве прават попривлечни Убави.Одлично за Секојдневно, состаноци, свадби, родендени, коктел забави, забави, клубови, вечери, ноќни патувања, плажи, одмори, одмори и секојдневно носење.Носете Го Овој Фустан за Да ја задржите Модата и да го направите вашиот живот повеќе да ужива.Подарете го овој фустан како подарок/Божиќ за жени, девојки на кои се чувствувате благословени, благодарни и им се заблагодарувате.Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жените Се Облекуваат Меко И удобно, Изработено од мека и висока еластичност ткаенина, Лесна, Удобна и дише. Мека ткаенина, Висока еластичност, Лесна и дише, Тенка и елегантна. Ова е најдобриот подарок за одмор за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне. Нашите производи кои се одлични во квалитетот, но достапни во цената!. Машинско Перење / Не Избелувајте / Сушете Суво Ниско.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Секојдневни Фустани, Пролетни Миди Здолништа За Жени Завиткајте Фустан За Жени Забава Плажа Мини Фустани Летни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневни Фустани, Пролетни Миди Здолништа За Жени Завиткајте Фустан За Жени Забава Плажа Мини Фустани Летни Фустани

Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДАПартија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќна

DEN 512.00
вбнергои Женски Западни Етнички Бохо Основи Облечи Неправилни Обични Фустани Со Долги Ракави Со Средна Должина За Жени Со Џебен
  • Ново
Оценка на клиентот:

вбнергои Женски Западни Етнички Бохо Основи Облечи Неправилни Обични Фустани Со Долги Ракави Со Средна Должина За Жени Со Џебен

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" ракав : 58cm / 22.83" Должина : 96cm / 37.80" Големина : M Биста : 102cm / 40.16" Ракав : 59cm / 23.23" Долж

DEN 590.24
Бел фустан фустан со Долги ракави Женски Моден Темперамент Секојдневен V-Вратот Пролет И Season Сезона Елегантен Фустан СО Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бел фустан фустан со Долги ракави Женски Моден Темперамент Секојдневен V-Вратот Пролет И Season Сезона Елегантен Фустан СО Долги

Женски Моден Темперамент Секојдневен VВратот Пролет И Season Сезона Долг Ракав Елегантен Фустанкарактери�

DEN 0.33
Хомгро Женска Сатенска Кимоно Наметка Со Долги Ракави Чипка Облека За Капење Со Џебови V Вратот Деверуша Свадбена Забава Свила
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хомгро Женска Сатенска Кимоно Наметка Со Долги Ракави Чипка Облека За Капење Со Џебови V Вратот Деверуша Свадбена Забава Свила

Хомгро Женска Сатенска Кимоно Наметка Со Долги Ракави Чипка Облека За Капење Со Џебови V Вратот Деверуш�

DEN 655.84
клиос Долги Џемпери За Жени Плетен Кабел Со Долги Ракави Копче За Завиткување Квадратен Врат Асиметричен Џемпер Фустан Пријатна
  • Ново
Оценка на клиентот:

клиос Долги Џемпери За Жени Плетен Кабел Со Долги Ракави Копче За Завиткување Квадратен Врат Асиметричен Џемпер Фустан Пријатна

● Уникатниот надворешен дизајн на цвест додава помодерен.Добредојдовте во Нашата Продавница ● мекиот

DEN 491.04
Иопко Женски Секојдневен Фустан летни фустани за жени Плус Големина Жени Гроздобер V Спојување На Вратот Цветни Печатени Макси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Иопко Женски Секојдневен Фустан летни фустани за жени Плус Големина Жени Гроздобер V Спојување На Вратот Цветни Печатени Макси

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи Големина : XXXXL = САД : 16 = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 = ЕУ : 46 = Биста : 121cm / 47.61" = Должина : 138cm

DEN 479.84