• Ново
Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа Бела Л

Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Овој Прикриен фустан на плажа е над колкот и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него доколку не сакате too. Стави на појас и тоа ќе изгледа одлично. Големина : XXL САД : 14-16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18-20 ЕУ : 44-46 Биста : 105cm/41.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.19 "Предна Должина : 85см/33. Секојдневен Стил, Тркалезен Врат, Два Странични Џебови, Без Ракави, Кратка Должина, Не наредени, фустан од Резервоарот, Лабав, Мек и Растеглив.46" Должина На Грбот : 90. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 4 XL) велика БРИТАНИЈА : 8 еу : 34 биста : 89см/35.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Нема намалување. Овој фустан е направен од 80% Памук и 20% Спандекс. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 97см/38.It стил На Замав, така што удобно ќе се вклопи над големите колкови.Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање.Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 93см/36. Два практични џебови што ќе ги сакате. Големина : XL САД : 10-12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14-16 ЕУ : 40-42 Биста : 101cm/39. Секојдневен/Плажа/Забава/Работа/Надвор / Обично.76 "Предна Должина : 87cm/34.

Карактеристики

Производи во категоријата

вбнергои Женски Западни Етнички Бохо Основи Облечи Неправилни Обични Фустани Со Долги Ракави Со Средна Должина За Жени Со Џебен
  • Ново
Оценка на клиентот:

вбнергои Женски Западни Етнички Бохо Основи Облечи Неправилни Обични Фустани Со Долги Ракави Со Средна Должина За Жени Со Џебен

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" ракав : 58cm / 22.83" Должина : 96cm / 37.80" Големина : M Биста : 102cm / 40.16" Ракав : 59cm / 23.23" Долж

DEN 590.24