• Ново
Бел Фустан џемпер фустан за жени В - Вратот Женски Цветен Модел Пуловер Половината Пресече Средна должина Седум Точки Ракав Женски Долг ракав Фустан ХМОРА

Бел Фустан џемпер фустан за жени В - Вратот Женски Цветен Модел Пуловер Половината Пресече Средна должина Седум Точки Ракав

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

В-Вратот Женска Цветна Шема Пуловер Половината Пресече Средна должина Седум Точки Ракав Женски Фустан Со Долги ракави1.Qéstration platerial que ткаенината е мека, лесна и супер удобна.2.Qurzzy големина zemen ' s дизајн на женски фустан Со Големи димензии, лабаво вклопен шарен памучен врв, погоден за Женски Голи нозе или хеланки. Сакаме колку е удобен овој фустан со долги ракави! Лесно е за цела сезона.3.Qurzassic v-вратот дизајн, долги ракави, шарени fabri, компактен половината трим верзија.4.Quocadion/Секојдневен живот / семејство / забава/работа/датум/шопинг/одмор итн. Може да се комбинираат со хеланки, чевлите може да се комбинираат со сандали, секојдневни чевли, високи потпетици, класични и разноврсни.5.Перење : машинско перење, се препорачува торба за перење, не пеглајте, не избелувајте, висат или сушете. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако сте, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : Табела Со Врвни Димензии ОД 1 КОМПЈУТЕР : ви благодариме за разбирањето!Size USUKLabel Size Bust Waist Hip Shoulder Sleeve Lengths483491cm/35.83"76cm/29.92"85cm/33.46"39cm/15.35"38.5 cm/15.16"85cm/33.46"M6103696cm/37.80"81cm/31.89"90cm/35.43"40cm/15.75"39.5 cm/15.55"87cm/34.25"L81238101cm/39.76"86cm/33.86"95cm/37.40"41cm/16.14"40.5 cm/15.94"89cm/35.04"XL101440106cm/41.73"91cm/35.83"100cm/39.37"42cm/16.54"41.5 cm/16.34"91cm/35.83"XXL121642111cm/43.70"96cm/37.80"105cm/41.34"43cm/16.93"42.5 cm/16.73"93cm/36.61" Големина : SUS : 4 UK : 8 Label Size : 34 Bust : 91cm/35.83"Waist : 76cm/29.92"Hip : 85cm/33.46"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 38.5 cm/15.16"Length : 85cm/33.46"Size : MUS : 6 UK : 10објавете се уникатен Дизајн Со Дизајн со Пруги и ,Цветен Принт ,Покажете го Вашиот Секси и Шарм. €Избрана цветни печатени, копчиња, плисирани, полите на лажичката, вратот на екипажот,без ракави, секојдневен стил, опуштено вклопување. Тоа е совршена женска кошула за спарување со пар панталони, шорцеви и здолништа. ● Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или работа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хомгро Женска Сатенска Кимоно Наметка Со Долги Ракави Чипка Облека За Капење Со Џебови V Вратот Деверуша Свадбена Забава Свила
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хомгро Женска Сатенска Кимоно Наметка Со Долги Ракави Чипка Облека За Капење Со Џебови V Вратот Деверуша Свадбена Забава Свила

Хомгро Женска Сатенска Кимоно Наметка Со Долги Ракави Чипка Облека За Капење Со Џебови V Вратот Деверуш�

DEN 655.84
Авденио Женски Лелеави Фустани Со Долги Ракави На Продажба Женски Печатени Крпеница Со Долг Ракав Тенок Мини Фустан Со Мрежести
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авденио Женски Лелеави Фустани Со Долги Ракави На Продажба Женски Печатени Крпеница Со Долг Ракав Тенок Мини Фустан Со Мрежести

Женски Печатени Крпеница Со Долг Ракав Тенок Мини Фустан Со Мрежести Мини Ракави Со Врат : изработен е о�

DEN 259.04
Женски Секојдневни Фустани, Пролетни Миди Здолништа За Жени Завиткајте Фустан За Жени Забава Плажа Мини Фустани Летни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневни Фустани, Пролетни Миди Здолништа За Жени Завиткајте Фустан За Жени Забава Плажа Мини Фустани Летни Фустани

Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДАПартија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќна

DEN 512.00
Бел фустан фустан со Долги ракави Женски Моден Темперамент Секојдневен V-Вратот Пролет И Season Сезона Елегантен Фустан СО Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бел фустан фустан со Долги ракави Женски Моден Темперамент Секојдневен V-Вратот Пролет И Season Сезона Елегантен Фустан СО Долги

Женски Моден Темперамент Секојдневен VВратот Пролет И Season Сезона Долг Ракав Елегантен Фустанкарактери�

DEN 0.33
Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа

Овој Прикриен фустан на плажа е над колкот и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него док

DEN 2.33
Сајхи Жени Печатење Мини Фустан Батвинг Ракав Преклопување Течен Замав Фустан Летна Плажа Набраздени Фустани Чипка Врвен Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сајхи Жени Печатење Мини Фустан Батвинг Ракав Преклопување Течен Замав Фустан Летна Плажа Набраздени Фустани Чипка Врвен Фустан

Жени Печати Мини Фустан Batwing Ракав Преклопуваат Течен Замав Фустан Летна Плажа Набразден Фустани Чипка

DEN 326.24
Иопко Женски Секојдневен Фустан летни фустани за жени Плус Големина Жени Гроздобер V Спојување На Вратот Цветни Печатени Макси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Иопко Женски Секојдневен Фустан летни фустани за жени Плус Големина Жени Гроздобер V Спојување На Вратот Цветни Печатени Макси

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи Големина : XXXXL = САД : 16 = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 = ЕУ : 46 = Биста : 121cm / 47.61" = Должина : 138cm

DEN 479.84
Bigersell Жени Плус Големина Чипка Фустани Лето Круг Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Фустан Висока Ниска Вечер Партија Миди Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bigersell Жени Плус Големина Чипка Фустани Лето Круг Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Фустан Висока Ниска Вечер Партија Миди Фустан

Долг макси фустан за жени формално ве прави елегантен, но стилски Одговор : фустанот со кратки ракави мо�

DEN 399.84