• Ново
Дозволи фустани со Долги ракави за жени, секојдневни,слатки, есенски модни, Розови, Женски Цветни Печатени Разгорени Манжетни Возбудливи Долги Ракави Миди Фустан

Дозволи фустани со Долги ракави за жени, секојдневни,слатки, есенски модни, Розови, Женски Цветни Печатени Разгорени Манжетни

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Жени Цветни Печатени Разгорени Манжетни Возбудливи Долги Ракави Миди Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! Сакајќи ја чипката и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан. 4.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Пол : Жени Прилика : Забава, Дневно, Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан За Жени. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина XL X-Големи 10 14 40 102cm/40.16 "40cm/15.75 " 60cm/23.62" 106cm/41.73 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.16 "Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 106cm/41.73" Жените Цветни Печатени Разгорени Манжетни Возбудува Тече Долги Ракави Миди Фустан Карактеристики : . УВЕЗЕНИ. Боемски. УНИКАТЕН ДИЗАЈН. СТИЛСКИ. ДОЗВОЛА.

Карактеристики

Производи во категоријата

Предна Прошетка Жени Хавајски Цветни Печатени Летни Плажа Сарафан Пресече Боемски Долг Резервоар Фустан Дами Забава Без Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Предна Прошетка Жени Хавајски Цветни Печатени Летни Плажа Сарафан Пресече Боемски Долг Резервоар Фустан Дами Забава Без Ракави

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Резервоар Фустан, Секојдневни Долги Фустани, �

DEN 479.84
Женски Цветен Летен Фустан Вратоврска Јазол Преден В Врат Краток Ракав Возбудлив Раб А-Линија Боемски Макси Фустани Плажа Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Цветен Летен Фустан Вратоврска Јазол Преден В Врат Краток Ракав Возбудлив Раб А-Линија Боемски Макси Фустани Плажа Сарафан

Идеален За Пролет и Лето Оваа вечер расте е елегантен за свадба гостин партија фустан, ви помага да ја по

DEN 2.67
Иопко Женски Секојдневен Фустан летни фустани за жени Плус Големина Жени Гроздобер V Спојување На Вратот Цветни Печатени Макси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Иопко Женски Секојдневен Фустан летни фустани за жени Плус Големина Жени Гроздобер V Спојување На Вратот Цветни Печатени Макси

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи Големина : XXXXL = САД : 16 = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 = ЕУ : 46 = Биста : 121cm / 47.61" = Должина : 138cm

DEN 479.84
Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пгерауг есенски фустани за жени фустани За жени Резервоар Со Цврста Боја Мини У Врат Памук Неправилен Раб Надвор Од Рамото Плажа

Овој Прикриен фустан на плажа е над колкот и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него док

DEN 2.33