• Ново
Вокер Издув Ултра ЕПА Универзален Катализатор Одговара избери: 1997 - ФОРД Ф150, 2001-ТОЈОТА ТАКОМА

Вокер Издув Ултра ЕПА Универзален Катализатор Одговара избери: 1997 - ФОРД Ф150, 2001-ТОЈОТА ТАКОМА

Buyers rating:
DEN 624.00

Износ

Дизајниран да ги почитува барањата ЗА емисии НА ЕПА додека обезбедува врвни перформанси и издржливост со сигурна усогласеност, Вокер Ултра Универзални Катализатори се достапни за увозни и домашни ВОЗИЛА ОБДИ (1996 и понови). ТРАЈНИ Карактеристики нерѓосувачки челик тело со алуминизирана цевка и топлина штитови за издржливост. Епа во согласност за употреба на ВОЗИЛА ОБДИ, 1996 и понови. Не е легално за продажба или употреба ВО CA & CO. Правни во ЊУЈОРК И МЕНЕ На ЕПА Само Федерални Емисија Опремени Возила. Консултирајте се со прописите за резервни конвертори на вашата држава за детали. ФЛЕКСИБИЛНО РЕШЕНИЕ прилагодливи карактеристики на дизајнот проширливи чаури за лесно поставување и може да бараат специјализирана изработка и/или заварување за инсталација. ЧУВА ПРОВЕРЕТЕ ГО СВЕТЛОТО НА МОТОРОТ ЗА КОДОВИ ЗА ЕМИСИИ високотехнолошкиот мантил во стилот НА ОЕ и оптималното оптоварување со благородни метали обезбедува потребно намалување на емисиите на издувните цевки за да одговара на апликацијата на возилото. ДИЗАЈН ВО СТИЛОТ НА ОЕ Се Одликува со алуминизирани топлински штитови кога е првично опремен, за да одговара на дизајнот НА ОЕ, заштитувајќи го подвозјето од топлина создадена од конверторот. Одговара Изберете : 1999 Форд Ф150 8 Цил 4.6 Л 2001-2004 ТОЈОТА ТАКОМА 6 Цил 3.4 Л 2005-2006 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 6 Цил 3.5 Л 2005-2006 ПОНТИЈАК Г6 6 Цил 3.5 Л 2003-2006 ИНФИНИТИ Г35 6 Цил 3.5 Л 2006 БМВ 325 6 ЦИЛ 3 Л 1997-1998 Форд Ф150 8 ЦИЛ 5.4 Л 1997-1998 Форд Експедиција 8 ЦИЛ 5.4 Л 1995-2002 Форд Круна Викторија 8 ЦИЛ 4.6 Л 2003-2006 Нисан 350з 6 ЦИЛ 3.5 Л 1995-2002 Линколн Градски Автомобил 8 ЦИЛ 4.6 Л 2004 ФОРД мустанг ГТ 8 Цил 4.6 Л 2001-2006 ФОРД РЕНЏЕР 4 ЦИЛ 2.3 Л 2007-2008 Бмв 328 6 ЦИЛ 3 Л 2000-2004 ТОЈОТА ТУНДРА 6 ЦИЛ 3.4 Л 2003-2005 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц 4 Цил 1.8 Л 1996-2002 ШЕВРОЛЕТ камаро 8 цил 5.7 Л 1998-2002 Понтијак ФАЈРБИРД 8 ЦИЛ 5.7 Л 1997-1999 Форд Ф250 8 ЦИЛ 5.4 Л 1997-1999 ФОРД ЕКОНОЛИН 6 ЦИЛ 4.2 Л 1999-2001 МЕРКУР ПЛАНИНАР 8 ЦИЛ 5 Л 2006 Бмв 330 6 Цил 3 Л 2001-2003 Мицубиши Монтеро 6 Цил 3 Л 2001-2009 МАЗДА Б2300 4 Цил 2.3 Л 2004 БУИК РЕНИЕ 8 ЦИЛ 5.3 Л И Повеќе - Додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

8. Гумена топка за игралиште, гранџ
  • Ново
Оценка на клиентот:

8. Гумена топка за игралиште, гранџ

Одлично за забава на отворено или активности за игралиште на училиште или дома Класична игралиште топк�

DEN 2.00
Хајленд говеда за џвакање трева портрет портрет животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хајленд говеда за џвакање трева портрет портрет животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.67
Crocs Unise Baya Clog Sandal
  • Ново
Оценка на клиентот:

Crocs Unise Baya Clog Sandal

О Баја! Лизгајте се во најдобрите од основите на Crocs со целосно обликуван материјал Croslite ™, максимално л�

DEN 3.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Levi Strauss & Co Women'sенски модерни фармерки со директно вклопување се направени од премиум супер ист

DEN 575.84