• Ново
Графички шорцеви за влечење на Мики Маус Јуниорс, 4 Inseam, големини XS-3XL

Графички шорцеви за влечење на Мики Маус Јуниорс, 4 Inseam, големини XS-3XL

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Тоа е Мики засекогаш шорцеви од руно од Мики Маус, ви овозможуваат да ја покажете вашата loveубов кон Дизни. Изработено во супер-меко руно, со опуштено вклопување, овие шорцеви сигурно ќе станат суперerstвезда на вашата вонредна униформа. Забава и шарени графики и странични џебови додаваат на лесната вибрација. Пар со мета или џемпер и вашата удобна, обична облека е завршена. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : графички дизајн; Супер-меко руно. © Дизни, сите права се задржани. Графички шорцеви на Мики Маус Јуниорс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женските Модни Ресни Четкаа Тексас Шорцеви Секојдневни Прави Фармерки Панталони Хеланки Со Врвки со Џебови Плус Големина Женска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женските Модни Ресни Четкаа Тексас Шорцеви Секојдневни Прави Фармерки Панталони Хеланки Со Врвки со Џебови Плус Големина Женска

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 67см / 26.35" Должина : 46см / 18 Бели Фустан Панталони П

DEN 319.84
Менс Отворен Обичен Цврст Проширлив Половината Лесна Водоотпорна Вежба Брзо Суво Пешачење Шорцеви Вајонгтао Дозвола Под 1 10.00
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Отворен Обичен Цврст Проширлив Половината Лесна Водоотпорна Вежба Брзо Суво Пешачење Шорцеви Вајонгтао Дозвола Под 1 10.00

Мажите Спортски Трчање Секојдневен Солидна Фитнес Тренинг Вежба Брзо сушење Шорцеви панталони Каракт�

DEN 255.68
Хеи_к Женска Мода Беспрекорен Плетен Висок Струк Праска Задник Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање фитнес панталони шорцеви за
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хеи_к Женска Мода Беспрекорен Плетен Висок Струк Праска Задник Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање фитнес панталони шорцеви за

Женска Мода Беспрекорна Плетена Праска Со Висок Струк Тесни Јога Шорцеви Спортски Трчање Фитнес Пантал

DEN 719.84