• Ново
Гријанлок Мажи Широки Мини Панталони Со Среден Струк Еластичен Струк Летни Кратки Панталони Тренинг Долни Врвки Со Џебови

Гријанлок Мажи Широки Мини Панталони Со Среден Струк Еластичен Струк Летни Кратки Панталони Тренинг Долни Врвки Со Џебови

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Панталони, Салон Носете Кратки Жешки Панталони, Машки Тренинг Тип На Шема : Градиент Боја : Како што Е Прикажано на Сликите (По избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерваист : Средна Должина На Половината : кратка Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни шорцеви на плажа, еластични шорцеви за половината со џебови, хавајски кратки панталони, лабави секојдневни шорцеви со плус големина.3. Карактеристики : Лабаво вклопување, градиент печатење, врвка за влечење, еластичен струк, џебови, секојдневни шорцеви за вежбање на плажа.4. Машките шорцеви се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа жешките шорцеви се многу меки и удобни. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Шорцеви За Плажа (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Летни Шорцеви на Плажа, Хавајски Градиент Печатени Шорцеви со Џебови, Лабави Секојдневни Кратки Панталони. Материјал -100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Еластични Шорцеви За Половината Со Џебови, Кратки Панталони Со Хавајски Принт, Лабави Секојдневни Шорцеви За Одмор. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Кратки Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женските Модни Ресни Четкаа Тексас Шорцеви Секојдневни Прави Фармерки Панталони Хеланки Со Врвки со Џебови Плус Големина Женска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женските Модни Ресни Четкаа Тексас Шорцеви Секојдневни Прави Фармерки Панталони Хеланки Со Врвки со Џебови Плус Големина Женска

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 67см / 26.35" Должина : 46см / 18 Бели Фустан Панталони П

DEN 319.84
Летни Шорцеви Жени Со Висок Струк Еластична Лабава Лежерна Кратка Плажа Хараџуку Краток Женски Тренинг Појас Слаби Кратки Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Шорцеви Жени Со Висок Струк Еластична Лабава Лежерна Кратка Плажа Хараџуку Краток Женски Тренинг Појас Слаби Кратки Панталони

Материјал : Полиестер Стил На Панталони : Редовен Тип На Затворање : Еластична Половина Декорација : Нико

DEN 193.60
Шорцеви Мажи Летни Еднобојни Панталони Еластична Лента Лабави Секојдневни Спортови Трчање Прави Шорцеви Џебови На Плажа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шорцеви Мажи Летни Еднобојни Панталони Еластична Лента Лабави Секојдневни Спортови Трчање Прави Шорцеви Џебови На Плажа Панталони

Големина : М Половината : 7086см / 27,5633,86" колк : 106см / 41,73" Должина : 54см / 21,26" Големина : Л Половината : 7591см / 29,53

DEN 2.33