• Ново
Клиренс Шорцеви За Големи И Високи Мажи Секојдневни Модни Градиент Шорцеви Со Џебови Еластични Половини Панталони За Плажа

Клиренс Шорцеви За Големи И Високи Мажи Секојдневни Модни Градиент Шорцеви Со Џебови Еластични Половини Панталони За Плажа

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Мажи Обични Модни Градиентни Шорцеви Со Џебови Еластични Панталони За Плажа На Половинатакарактеристики : 1.Нашата ткаенина е преполна со удобност карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежна.2.Повод : погоден за спортови на плажа, давајќи ви кул лето.3.Мазно чувство. Изработен е со мек материјал за удобност и самодоверба.4.Се претпочита рачно миење со ниска температура со исти бои. Кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење!5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет/Лето : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Кратка Шема : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Белзели Шорцеви ЗА Чистење За Големи И Високи Мажи Секојдневни Модни Градиент Шорцеви Со Џебови Еластична Половината Плажа Панталони. ЗГОЛЕМЕТЕ ГИ ПЕРФОРМАНСИТЕ : ние користиме мека ткаенина за да ви донесеме спортски шорцеви за мажи кои нудат вистинска рамнотежа на мекост, дишење и растегливост за да ве одржуваат удобно во текот на тренинзите. 10-ИНЧЕН ИНСЕМ : Без разлика дали вежбате во теретана или трчате на патеката, нашите машки шорцеви за вежбање ве покриваат. Тие се погодни за сите ваши спортски и тренинг активности, вклучувајќи теретана, возење велосипед, трчање, кошарка, фудбал, тенис и многу повеќе. ЏЕБОВИ ОД ДВЕТЕ СТРАНИ : Благодарение на рачните џебови, лесно можете да ги носите паричникот, паметниот телефон и другите мали додатоци кога вежбате или патувате. Овие машки атлетски шорцеви можат да бидат спарени со друга облека за да создадете свој изглед. ДИШЕЊЕ И БРЗО СУШЕЊЕ : нашите спортски шорцеви за дишење за мажи ја отстрануваат влагата од кожата додека се нежни и брзо се сушат за да можете да вежбате, да тренирате и да ги поместувате границите додека останувате удобни и се чувствувате суви. ДОБИЈТЕ ГО ВИСТИНСКОТО ВКЛОПУВАЊЕ : нашите машки шорцеви за вежбање имаат обвиткан еластичен појас кој заедно со внатрешниот кабел за влечење се грижи да добиете совршено вклопување секој пат. Нашите шорцеви остануваат удобно на место без разлика дали трчаат или тренираат без лизгање нагоре или надолу.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Летни Кратки Панталони Еластичен Струк Мини Панталони Еднобојни Шорцеви За Плажа Машки Удобни Задници Празнична Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Летни Кратки Панталони Еластичен Струк Мини Панталони Еднобојни Шорцеви За Плажа Машки Удобни Задници Празнична Облека

Опис : Пол : Мажи, Човек, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Пантал

DEN 319.84
вендунид машки панталони Мажи Спортска Вратоврска Боја Печатени Шорцеви Обични Шорцеви Со Врвки Со Среден Струк Со Џебови Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид машки панталони Мажи Спортска Вратоврска Боја Печатени Шорцеви Обични Шорцеви Со Врвки Со Среден Струк Со Џебови Црна

50" Детски Плоштади Чајната Кујна Организација И Складирање Јога Панталони Товарни Панталони За Мажи Па�

DEN 3.33
Пајл Мажи Денот На Независноста Дневна Облека За Плажа Класично Вклопување Празнични Дно Со Џебови Тренингот Шорцеви За Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пајл Мажи Денот На Независноста Дневна Облека За Плажа Класично Вклопување Празнични Дно Со Џебови Тренингот Шорцеви За Плажа

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Панталон

DEN 2.33
Вублинг Мажи Шорцеви На Плажа Дно Со Висок Струк Секојдневни Летни Кратки Панталони Машки Класичен Фит Празнични Мини ПАНТАЛОНИ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вублинг Мажи Шорцеви На Плажа Дно Со Висок Струк Секојдневни Летни Кратки Панталони Машки Класичен Фит Празнични Мини ПАНТАЛОНИ

Опис : Пол : Мажи, Човек, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Пантал

DEN 175.84
Глонме Мажи Дневна Шорцеви Миди Половината Дното Карирани Летни Кратки Панталони Машка Секојдневна Облека За Спиење Класичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Мажи Дневна Шорцеви Миди Половината Дното Карирани Летни Кратки Панталони Машка Секојдневна Облека За Спиење Класичен

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�

DEN 175.84