• Ново
Држач За импровизирана лежалка Погоден за Импровизирана Лежалка Од 12 Стапки, Тежок КАПАЦИТЕТ НА ЛБС Со Челични Синџири За Носење Торба

Држач За импровизирана лежалка Погоден за Импровизирана Лежалка Од 12 Стапки, Тежок КАПАЦИТЕТ НА ЛБС Со Челични Синџири За Носење

Buyers rating:
DEN 1231.04

Износ

Погоден за единечно и двојно гнездо, и импровизирана лежалка за ширење и импровизирана лента што не се шири. Нашата робусна големина на држачот за импровизирана лежалка 181 х 45,5 х 52 Инчи со заштитни капачиња на крајниот капак рабовите не прават остри. 550 фунти тежина капацитет располага 2 возрасни. 2 инчен дијаметар 12 мерач тешка челична конструкција. Цврстата рамка е изработена од челични цевки обложени со прав отпорни на временски услови, нудејќи ви подолготрајна употреба. Погоден за единечно и двојно гнездо, и импровизирана лежалка за ширење и импровизирана лента што не се шири. Нашата робусна големина на држачот за импровизирана лежалка 181 х 45,5 х 52 Инчи со заштитни капачиња на крајниот капак рабовите не прават остри. 550 фунти тежина капацитет располага 2 возрасни. 2 инчен дијаметар 12 мерач тешки челик и.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84