• Ново
Хидратантен Регенератор За Сува Коса Цврст Шампон Сапун Негата На Косата Е Нежна И Помага Да Се Обезбеди Храна И Коса За Сите Типови Коса Испукан Сапун За Коса И Нег

Хидратантен Регенератор За Сува Коса Цврст Шампон Сапун Негата На Косата Е Нежна И Помага Да Се Обезбеди Храна И Коса За Сите

Buyers rating:
DEN 127.68

Износ

Чист и мек : овој навлажнувачки шампон ја остава косата мека, негувана и чиста без да ги соголува природните масла или бојата на косата; ја зајакнува косата и додава сјајизберете да ја измиете косата на ревитализирачки, без отпад; создадете прекрасна нова рутина за нега на коса и направете разлика со намалување на бројот на пластични шишиња на депониите и океаните; овој одржлив шампон е нежен за вашата коса и планетата направете миење на косата повторно забавно со кремаста и нежен, Пријатен мирис кој ги освежува сите ваши сетила; оставањето на скалпот и косата да се чувствуваат чисти и навлажнетиповеќе миење : трае подолго од шампоните во шишиња и богато се пени, оставајќи ја косата свежа, сјајна и податлива без да одзема премногу време; удобен шампон за патување за нормална коса-не се соголува, хидрира формула за брзо плакнење-помешана за семејството на возраст од 3+години.Цврстиот шампон сапун за нега на коса е нежен и помага да се обезбеди храна и коса за сите типови коса Испукан сапун за коса и нега за косаматеријал : пастеколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 65gpackage големина : 7x7x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Прекрасен Регенератор За Кадрава Чистење Веганска Глазура За Коса Хидратантни Производи За Коса За Виткање На Кадрава Коса Изберете да ја измиете косата на ревитализирачки, без отпад; создадете прекрасна нова рутина за нега на коса и направете разлика со намалување на бројот на пластични шишиња на депониите и океаните; овој одржлив шампон е нежен за вашата коса и планетата. Тежина на пакетот : 65гр. Мулти-миење : трае подолго од шампоните во шишиња и богато се пени, оставајќи ја вашата коса свежа, сјајна и податлива без да одвоите премногу време; удобен шампон за патување. Цврстиот шампон сапун за нега на коса е нежен и помага да се обезбеди храна и коса за сите типови коса Испукан сапун за коса и нега на коса. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Оставете Во Регенератор За Природна Коса В Тврда Вода Целиот Мек Регенератор Длабока Топлина Свила Коса.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бостон Ситни Диплома Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бостон Ситни Диплома Рамка

Ситни Махагони Злато Трим врежана диплома рамка со позлатен медалјон на вашиот официјален училишен печ

DEN 1.33