• Ново
Екстремно движење на Ли Машка директно вклопување во џеб, пантолона

Екстремно движење на Ли Машка директно вклопување во џеб, пантолона

Buyers rating:
DEN 590.40

Износ

Екстремно движење на Ли Машка директно вклопување 5 џебни пантолони панталони, екстремно движење директно вклопување 5 џебни панталони имаат екстремен флексиран лента за половини, направени од ткаенина за перформанси за крајна удобност. Дополнителни детали за дизајнот вклучуваат копче Gusset и иконски хардвер Ли. Без разлика дали се на патеката или околу градот, ова се пантолоните за вас. Перформанси Би-лента екстремна флексибилна плетена лента за половината. Копче и летање со патент. Ли иконски хардвер. Ли иконски џеб на колкот. Памук 97%, спандекс 3%. Стил# 2017525.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки тенок директен џеб панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки тенок директен џеб панталони

Овие класични панталони со 5 џеб од Izod имаат технологија за перформанси на перформанси што го олеснуваа�

DEN 399.84
Машка суштинска лесна панталона
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка суштинска лесна панталона

Чудата за машка алатка за чудо е одличен избор целосна внатрешна влечење со рамен фронт и ¾ еластичен по

DEN 3.00