• Ново
Без граници за машка и голема машка влечење на џогер, големини до 5xl

Без граници за машка и голема машка влечење на џогер, големини до 5xl

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Овие синтетички џогери за повлекување од без граници се задолжителна ставка за новата сезона! Овие џогери за мажи се дизајнирани со удобност во умот и имаат еластична половината со цртеж за прилагодливо вклопување. Овие машки панталони за влечење имаат постава за мрежи за да ви помогнат да се оладите со четири џебови за да се осигурате дека имате простор да ги носите вашите најважни работи. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Style Jogger; Заштитена нога. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ocketsебови : 2 странични џебови, 2 џебови со задникот со 1 Затворање на поштенски патенти. Карактеристики : вратоврска за влечење; Тешко ребро плетено на манжетни за глуждот и полите. Машки панталони за џогирање на мажите од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Arrowебно џеб, џеб, панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Arrowебно џеб, џеб, панталони

Направено да трае и сигурно да заработи поени во стилот Оваа класична панталона од 5 џеб е направена од м

DEN 0.33
Chaps Men's Everyday Fleece Athtication Jogger Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Chaps Men's Everyday Fleece Athtication Jogger Pant

Овој секојдневен џогер од руно има лента за влечење и заоблена нога која е удобна и стилска без разлика �

DEN 448.00
Машка суштинска лесна панталона
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка суштинска лесна панталона

Чудата за машка алатка за чудо е одличен избор целосна внатрешна влечење со рамен фронт и ¾ еластичен по

DEN 3.00