• Ново
Екена Милворк 7 8В 1 4БВ 5 8Д 1 8 Ж Голем Римски Јонски Главен Град На Брадфорд, Алдер

Екена Милворк 7 8В 1 4БВ 5 8Д 1 8 Ж Голем Римски Јонски Главен Град На Брадфорд, Алдер

Buyers rating:
DEN 957.60

Износ

Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни, нашите резбани дрвени престолнини се прекрасни акценти на вашата целосна мелница. Нашите дрвени престолнини се рачно издлабени, ситно изшкуркани и лесно можат да се обојат или обојат за да одговараат на вашата постоечка мелница. Рачно издлабена за автентичен изглед и чувство. Прекрасно дизајниран да акцентира други архитектонски парчиња. Целосно изшкуркан и подготвен за вашата боја или дамка. Изработени по традиционални стилови. Автентичност на вистински производ од дрво. Може да се користи на мантили, аспиратори и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4 OD 5 8 id 1 p Скролувачки медалјон, два
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 OD 5 8 id 1 p Скролувачки медалјон, два

Нашите колекции на таванот медалјон се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни Нашите зан

DEN 67.52