• Ново
24 W 12 H 3 8 IH 5 8 IW 3 4 P Елизабет Архитектонско одделение ПВЦ пирод тавански медалјон, антички бакар

24 W 12 H 3 8 IH 5 8 IW 3 4 P Елизабет Архитектонско одделение ПВЦ пирод тавански медалјон, антички бакар

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 24 "W x 12" H x 11 3/8 "IH X 6 5/8" IW X 3/4 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таван Тема, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Достапни. Современи, современи и елегантни опции.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4 OD 5 8 id 1 p Скролувачки медалјон, два
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 OD 5 8 id 1 p Скролувачки медалјон, два

Нашите колекции на таванот медалјон се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни Нашите зан

DEN 67.52
1 8 W 9 H 1 8 P Џеферсон Плинтус Блок
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 8 W 9 H 1 8 P Џеферсон Плинтус Блок

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 2.33