• Ново
14W 7H 4ID 3 4C 1 P Смарагд Архитектонско Одделение Пвц Современ Тавански Медалјон, Дводелен

14W 7H 4ID 3 4C 1 P Смарагд Архитектонско Одделение Пвц Современ Тавански Медалјон, Дводелен

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран тавански медалјон. Целосно променете го изгледот на таванот во мрачен или постар стил со декоративен пвц тавански медалјон. Направете голема разлика, додавајќи го завршниот допир на вашето светло со координативен медалјон на таванот. Со неограничени дизајни, нашите медалјони додаваат димензија, текстура и карактер што одговара на секој стил на декор. Јасни детали со огромна колекција на ексклузивни дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат, заковаат или навртуваат со вообичаени алатки. Подготвен за боја или вештачка завршница. Додадете висока надградба ефтино. Инстант реновирање со минимално време и напор. Секој стил доаѓа во повеќе големини и опции.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 8 W 9 H 1 8 P Џеферсон Плинтус Блок
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 8 W 9 H 1 8 P Џеферсон Плинтус Блок

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 2.33