• Ново
22од 1 2ИД 3 4П Елеонор Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Антички Бледо Злато

22од 1 2ИД 3 4П Елеонор Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Антички Бледо Злато

Buyers rating:
DEN 4735.36

Износ

Нашите четкани вештачки метални медалјони не само што траат долго, туку нудат најголема елегантна декорација на вашиот дом. Пвц материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање производ, додека обичајната рачно завршена метална текстура ви ја нуди софистицираната фокусна точка што ја барате. Димензии : 22"ОД х 8 1/2"ИД х 3/4" П.Уникатни И реални четкани метални завршетоци. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот тела, како таванот изјава парче, или како ѕид мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготраен. Достапни се модерни, современи и елегантни опции.

Карактеристики

Производи во категоријата