• Ново
40 OD 1 8 ID 1 P Флорин Архитектонски одделение ПВЦ ПИВЕДЕН ПРОИЗВОД МЕДАЛОН, Антички пивтер

40 OD 1 8 ID 1 P Флорин Архитектонски одделение ПВЦ ПИВЕДЕН ПРОИЗВОД МЕДАЛОН, Антички пивтер

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 40 "OD X 17 1/8" ID X 1 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив . Лесни, лесни за инсталирање и долготрајни. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

Карактеристики

Производи во категоријата