• Ново
Џокеј® Најважен Seamfree® Висок Струк Бутот Потенок

Џокеј® Најважен Seamfree® Висок Струк Бутот Потенок

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Уживајте во целодневното слабеење од 360° Со Најважните Jockey® Seamfree® Потенок За Бутот Со Висок Струк. Мека, микрофибер растеглива ткаенина што ја отстранува влагата со мрежести панели што дишат е кул удобност. Повисокиот пораст и подолгите нозе со дно без ролна помагаат да се спречи возењето нагоре, додека лентата за држење без лизгање помага да се задржи појасот на место. Обликувањето на задниот лифт ви дава прекрасен поттик, а дизајнот seamfree® помага да им дадете на сите ваши облеки помазен изглед. Целосен пораст и целосна покриеност. Секојдневно 360° слабеење. Ткаенината што ја отстранува влагата со мрежа што дише ви помага да се чувствувате ладно и суво. 8" инсеам. Тело : 93% најлон/7% спандекс; Половината : 84% најлон/16% спандекс; Гусет : 69% најлон/25% памук/6% спандекс. Машинско перење и сушење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ѕвезда Мешавина Торта Абонос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ѕвезда Мешавина Торта Абонос

Нашата супериорна напредна шминка за формула торта нуди беспрекорна покриеност Отпорен на бледнее и не

DEN 3.00
Менс Лето Сурфање Плажа Резервоарот Врвот Големи Димензии Повик Дише Без Ракави Врвот Лабава Резервоарот За Печатење Врвот Човек
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Лето Сурфање Плажа Резервоарот Врвот Големи Димензии Повик Дише Без Ракави Врвот Лабава Резервоарот За Печатење Врвот Човек

Менс Лето Сурфање Плажа Резервоарот Врвот Големи Димензии Повик Дише Без Ракави Врвот Лабава Резервоар

DEN 1.67
Ergономска Подлога За Глувче со Гел За Поддршка На Зглобот Подлога За Глувче Со Одмор На Зглобот, Удобна Подлога За Компјутерски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ergономска Подлога За Глувче со Гел За Поддршка На Зглобот Подлога За Глувче Со Одмор На Зглобот, Удобна Подлога За Компјутерски

● Удобно Полнење Со гел restономскиот мек гелфил одмор на зглобот обезбедува добар допир и ефикасна подд�

DEN 212.64