• Ново
Нори Модерни Жардиниери Од Средината На Векот

Нори Модерни Жардиниери Од Средината На Векот

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Дизајнирана да изгледа како саканите жардиниери за куршуми од модерната er на средината на векот, заоблената силуета создава атрактивна форма за вашите омилени растенија или цвеќиња. Беж бојата на жардиниерите добро ќе се координира со секоја шема на бои во модерен или еклектичен дом. Секој жардиниер има елегантна златна рамка што е во контраст со текстурата на саксиите слична на штуко. Изработени од метал. Беж заврши садови. Текстура слична на штуко. Модерен дизајн од средината на векот. Се препорачува за внатрешна употреба. Не за директно садење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Прекрасни Жени Основни Обични В Печатење На Вратот Памучни Манжетни Со Долги Ракави Работни Блузи Блузи Кошули Лето Секојдневно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Прекрасни Жени Основни Обични В Печатење На Вратот Памучни Манжетни Со Долги Ракави Работни Блузи Блузи Кошули Лето Секојдневно

Жените Краток Ракав VВратот Чипка Печатени Чипка Врвови Лабава Маица Блуза Блузи ГОЛЕМИНА : Големина : С

DEN 3.33
Беспрекорен Обликувач На Телото-Пократка Облека За Тело, Боди За Контрола На Стомакот Со Облека За Обликување На Рацете - Потенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беспрекорен Обликувач На Телото-Пократка Облека За Тело, Боди За Контрола На Стомакот Со Облека За Обликување На Рацете - Потенок

Вашиот Контурен Беспрекорен Обликувач на Телото со Облека За Раце, е одговор на потребите за обликување

DEN 1.33
Викторија Мадрид Патики
  • Ново
Оценка на клиентот:

Викторија Мадрид Патики

Внесете Малку Живот, Боја и Малку Ретро Атмосфера Во Вашата Колекција На Тренери, Со Женскиот Тренер Во �

DEN 2.00
Фанксинг Течни Комбинезони За Жени Летни Секојдневни Комбинезони Со Ремени За Шпагети Широки Комбинезони За Широки Нозе Со Џебови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фанксинг Течни Комбинезони За Жени Летни Секојдневни Комбинезони Со Ремени За Шпагети Широки Комбинезони За Широки Нозе Со Џебови

со џебови женски широк комбинезон за нозе широк комбинезон за нозе со џебови за жени широки комбинезони

DEN 2.00