• Ново
584036-О-Мега Ii Црни Алуминиумски Странични Чекори, Изберете Nissan NV1500, NV2500, NV3500

584036-О-Мега Ii Црни Алуминиумски Странични Чекори, Изберете Nissan NV1500, NV2500, NV3500

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

О-МЕГА II 6 " Овални Странични Чекори алуминиумска конструкција обложена со Прав со агресивен, модерен стил. Алуминиумски чекор влошки со кружни шари за долготраен, не-лизгачки чекор. Чекор влошки прикачете со завртки за самопреслушување за прилагодено позиционирање. Издржлив, текстуриран црн капут во прав за елегантна, професионална завршница. Тпо пластичните крајни капачиња лесно може да се насликаат за прилагоден изглед. 6" х 2-3/4 " овални одбори нудат современ стил и удобен чекор. Лесна, прилагодена инсталација со држачи за монтирање специфични за возилото. Челичните држачи со висока јачина имаат издржлив финиш на црн прав. Факултативна црна пластична позадина достапна за 88" (#579) во 98 " (#5798). Ограничена доживотна гаранција (петгодишна завршница, едногодишни делови). Одговара Изберете : 2012-2021 НИСАН НВ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Chrapeенски жица без жица без жица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Chrapeенски жица без жица без жица

Град без жица со микрофибер Vassarette (72239) Безжичниот дизајн и мекиот микрофибер го прават овој градник тол�

DEN 0.33
Пумпа За Вода На Моторот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пумпа За Вода На Моторот

Загарантирана монтажапроизведени до ое димензии за лесна инсталација и правилно усогласување на макар

DEN 2.67
Сдјма Менс Хипстер Хип Хоп Насекаде Графичка Долга Линија Маица Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок 3д Печатен Маица Со Кратки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сдјма Менс Хипстер Хип Хоп Насекаде Графичка Долга Линија Маица Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок 3д Печатен Маица Со Кратки

Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок 3д Печатен Маица Со Кратки Ракави Врвна Блуза Карактеристики : 1.Стил�

DEN 0.67
Автомобили Дете Момче Влечки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Автомобили Дете Момче Влечки

Пред иконската Молња Меквин, влечката За Автомобили на ова мало момче бидисни е пријатно утро што мора д

DEN 223.84