• Ново
Гориво Алуминиум Раб Д САНКА 20х9ин Сјај Црн Бланширан Финиш, Д59520909856

Гориво Алуминиум Раб Д САНКА 20х9ин Сјај Црн Бланширан Финиш, Д59520909856

Buyers rating:
DEN 1088.00

Износ

Основана во 2009 година, едно од најпознатите доверливи и временски тестирани имиња во бизнисот, Горивото Надвор од Патот го привлекува вниманието на ентузијастите надвор од патот со нашите најсовремени дизајни, фитинзи и технолошки достигнувања. Горивото Надвор од Патот ги произведува најнапредните теренски тркала, нудејќи ги најновите иновации во дизајнот и инженерството на пазарот. Се гордееме со нашата способност да му обезбедиме на секој ентузијаст надвор од патот desireетиката и функцијата што ја посакуваат во различни фитинзи. Од залиха до подигнат, двојно до трофеј камион и широк спектар на АПЛИКАЦИИ ЗА ХИВ, Горивото Надвор од Патот нуди најкомплетна линија на тркала на теренскиот пазар денес. Ниту една карпа не е оставена во нашиот погон за да ви ги донесе најновите во дизајнот и функцијата. Со нашиот посветен тим на дизајнери и инженери кои ги поместуваат границите секој ден за да ви го донесат следното ниво во развојот надвор од патот. Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти производи со највисок квалитет со брза и пријателска услуга. За тркала со најмногу стил, функција и иновации, не гледајте подалеку од Горивото Надвор од Патот.Добар изглед, подобри цени и апсолутно најдобар опсег на стилови и апликации. Навистина не можете да погрешите со нашата возбудлива палета На Теренски тркала За Гориво. Изградена патека тешка, но исто така дизајнирана за секојдневни обврски за возење, Горивото Надвор од Патот е вистинска надградба "без изговори". Што чекаш? Земи малку. Гориво 1pc АЛУМИНИУМСКИ Раб D595 САНКА 20x9in Сјај Црна Бланширан Финиш, D59520909856 Број На Модел-D595 САНКА Производител Број На Дел-D59520909856 Шема на Завртки-6 X135/6 X139. 7 Офсет-19 mm Заден Простор-5.75.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дорман 948- цевки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дорман 948- цевки

Дорман нуди сеопфатна линија на цевки за скоро секоја работа за поправка на автомобили Сите наши цевки �

DEN 2511.84