• Ново
Гербер Бебе Момче Или Девојче Родово Неутрален Сон Играј Пижами За Нозе, 4-Пакет

Гербер Бебе Момче Или Девојче Родово Неутрален Сон Играј Пижами За Нозе, 4-Пакет

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Гербер Драмите За Спиење се крајните пижами за нозе! Овие меки стапала се направени со памук, удобна ткаенина која совршено дише за да спречи иритација против нежната кожа на бебето. Овој производ го имавме независно сертифициран СО СТАНДАРД 100 ОД oeko-tex® за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Тие се соодветни за употреба како пижами за новороденчиња, бидејќи се направени да ги почитуваат сите безбедни стандарди за спиење. Секоја Игра за спиење има патент надолу по предниот дел на облеката за да овозможи лесни и брзи промени на пелените. На врвот на патентот е безбедносно јазиче со прицврстување за да се задржи патентот на место. Ова ја намалува иритацијата предизвикана од тоа што брадата на бебето ја пика патентот. Разновидноста на овие тимови навистина им дава спектакуларна вредност што сите родители ќе ја ценат. Гербер обезбедува висококвалитетни производи кои се лесни и погодни за родителите, како и симпатични и удобни за бебето. Оеко-Текс Сертификација Број : 16.ХИН.94317 Хоенштајн ХТИ Вклучува четири Драми за Спиење. Предни патенти со безбедносни јазичиња за полесни промени. Големините NB и 0-3 M вклучуваат манжетни за ракавици за да спречат случајни гребнатини / сите поголеми големини не. Уметноста е отпечаток. СТАНДАРД 100 ОД оеко-текс®. Оеко-Текс Сертификација Број : 16.ХИН.94317 ХОЕНШТАЈН ХТИ. Ткаенина : 93% Памук, 7% Вискоза. машинско перење / сушење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84