• Ново
Техни Мобили Л-Облик На Калено Стакло Врвот Компјутер Биро Со Прилагодливи Извлечете Тастатура, Јасно

Техни Мобили Л-Облик На Калено Стакло Врвот Компјутер Биро Со Прилагодливи Извлечете Тастатура, Јасно

Buyers rating:
DEN 1599.84

Износ

Оваа Реверзибилна Аголна Маса Во Форма На Технички Мобили Л ја отелотворува суштината на модерниот дизајн со минималистички, но функционален дизајн што може да се конфигурира по ваш избор, со долги и кратки страни реверзибилни од левата или десната рака. Квадратните стаклени десктоп панели можат секој да собере до 66 килограми, аголниот стаклен десктоп панел има капацитет од 44 килограми, а полицата на тастатурата може да собере до 22 килограми.Боја : Јасно направено е со тешка работна површина од 8 мм калено безбедносно стакло, челична рамка обложена со прав отпорна на гребење. Нејзината полица за тастатура за лизгање е опремена и е изработена од ламинат од дрво ОД МДФ. Овој Реверзибилен Аголен Биро Во Форма На Техники Мобили Л ја отелотворува суштината на модерниот дизајн со минималистички, но функционален дизајн што може да се конфигурира по ваш избор, со долги и кратки страни реверзибилни од левата или десната рака. Направен е со тешка работна површина од 8 мм калено безбедносно стакло, челична рамка обложена со прав отпорна на гребење. Нејзината полица за тастатура за лизгање е опремена и е изработена од ламинат од дрво ОД МДФ. ��. Квадратните стаклени десктоп панели можат секој да собере до 66 килограми, аголниот стаклен десктоп панел има капацитет од 44 килограми, а полицата на тастатурата може да собере до 22 килограми.��. Боја : Јасно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нсендм Женски Работни Панталони Канцеларија Обични Ситни Женски Плус Големина Врзани Женски Фустани Панталони За Работа Деловни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нсендм Женски Работни Панталони Канцеларија Обични Ситни Женски Плус Големина Врзани Женски Фустани Панталони За Работа Деловни

Жените Работат Панталони Канцеларија Повик Ситни Жени Плус Големина Врзани Женски Фустан Панталони За

DEN 719.84
Lee Women's Women's Women's Plus Midrise Straight Jean
  • Ново
Оценка на клиентот:

Lee Women's Women's Women's Plus Midrise Straight Jean

Пронајдовте совршен Jeanан со среден пораст! Нашиот редовен вклопен Jeanан се наоѓа под природниот половин�

DEN 558.40
Студените индустрии современи крилја на птици кои мавтаат со детали за акварели, сликање црна врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студените индустрии современи крилја на птици кои мавтаат со детали за акварели, сликање црна врамена уметничка печатена wallидна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 2601.60
Легенди лисици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Легенди лисици

Овие лисици на легендите прават убав додаток на сетот на играчки и реквизити на вашето дете Овие добро к

DEN 2.67