• Ново
& O Womenенски сребрени обетки со обрач со испреплетени нишки

& O Womenенски сребрени обетки со обрач со испреплетени нишки

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

X & O Womenенски сребрени позлатени обетки од 30 мм со испреплетени нишки. Овие сребрени позлатени обетки со тубуларни обрачи имаат четири (4) убави нишки полиран, брановиден цевки, кои се испреплетени за да создадат зачудувачки тродимензионални обрачи за вашиот дневен стил. Loveе ја сакате полираната текстура, додавајќи длабочина и интерес за вашиот изглед, истовремено одржувајќи традиционален стил на обрач за бизнис и задоволство. Нашите извајани обрачи измерат со дијаметар од 30 мм и се направени за прободени уши : сребрени позлатени места и задните приврзаници на бравата удобно ќе ги обезбедат вашите обрачи на ушите. Слободно можете да танцувате и да скокате и да уживате во вашите уникатни обетки за обрач. И погледнете додека го поминувате огледалото и му се восхитувате на вашиот убав стил - и другите секако. Обените мерат 30мм во вкупниот дијаметар. Објавувања со цевки од месинг од месинг, кои содржат четири (4) прекрасни нишки на полиран, брановиден цевки, испреплетени за 3Д приказ на уникатен стил. Направени за прободени уши со сребрени позлатени места и приврзаници за заклучување за да ги обезбедите обрачите на вашите уши. Сјајните брановидни нишки со отворен аранжман овозможуваат светлина да танцуваат и да ги одразуваат сите површини. Класичен, безвременски стил и привлечност за сите ваши модни потреби. Олово слободно, никел без, хипоалергичен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Момени Лукс Анадолија Област Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момени Лукс Анадолија Област Килим

Луксузна колекција и во стил и во текстура, Лукс користи палета богата со сиви и сребрени нијанси истакн

DEN 840.00
Оливен Лето Женска Туника Основни Резервоари За Тенкови Продажба Трендовски Спорт Беспрекорни Тенкови Без Ракави Денот На Независноста
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оливен Лето Женска Туника Основни Резервоари За Тенкови Продажба Трендовски Спорт Беспрекорни Тенкови Без Ракави Денот На Независноста

Се надевам дека ќе се сретнете со вашето најдобро јас преку нашата облека женски кошули летна западна б�

DEN 243.04
Силиконска Шпатула Палачинка Лопата Широк Превртувач Нелеплива Пржена Лопата Флексибилен Превртувач За Омлет, Палачинка, Риба,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Силиконска Шпатула Палачинка Лопата Широк Превртувач Нелеплива Пржена Лопата Флексибилен Превртувач За Омлет, Палачинка, Риба,

карактеристики : најлон ентериер за цврстина, но сепак флексибилен Употреба На температури ДО 450 F, избе�

DEN 0.33
Акме Мебел Карго Масичка За Кафе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акме Мебел Карго Масичка За Кафе

Стил и складирање сите во едно, Масичката За Товар За Мебел Акме Е исклучителен начин да ја направите ва�

DEN 1.33