• Ново
Плус Големина Блузи За Жени Долги Ракави V - Вратот Крст Крст Маици Повик Лабава Фит Маици Туника Кошули Преголеми Блуза БЕЖ ХХХХХСЛ

Плус Големина Блузи За Жени Долги Ракави V - Вратот Крст Крст Маици Повик Лабава Фит Маици Туника Кошули Преголеми Блуза БЕЖ

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "ЈНГСА" , можете да ги добиете најдобрите производи и услуги. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Средните жени можат да изберат според табелата со големини. Со делумно обложен дизајн, оваа блуза за жени елегантни нема да проѕири. : 5 X-Large US : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 147cm/57.74" ✿●Се Занимава Со Дозвола Q : Одлични подароци за неа, жените, сопругата или за себе.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш.21 "Должина : 73cm/28.Женски Обични Цврсти Врвови Со Плус Големина Вкрстени Кошули Со Долги Ракави Туника Блузи Со Врат Карактеристики : Карактеристики : Блузи Со Врат, Вкрстени Кошули Со Долги Ракави,Секојдневна Облека, Моден дизајн, секојдневни Врвови. Стандардна Испорака : 8-20 Дена.Стил : Овие Секојдневни Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате повод : Секојдневен,Секси,Дали,Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава,Свадба, За работа, Клуб,на домашен Одмор и многу повеќе. ПРИЛИКА : симпатичните облеки за жени со проточни детали за полите се разноврсни и ќе изгледате прекрасно во оваа блуза.87 "Ракав : 56cm/22. ПРЕДЛОГ : ве Молиме погледнете ја препорачаната големина во нашата слика за подобро вклопување.05" Рамо : 61. Предлагаме да го измерите обемот НА ПОЛОВИНАТА/КОЛКОТ и да ја изберете големината што ви одговара, според нашата табела со големини. Одговараат За Лето И Пролет и . Ако сакате врв со плус големина, можете да изберете поголема големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XXxxxl5x-Large182248147cm/57.Материјал : 90% Полиестер 10% Спандекс Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пеперутки Текстура Голема Површина Килими, Ретро Тркач Килими, Нелизгачки Кат Фрли Мат, Правоаголник Тепих За Дневна Соба, Спална
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пеперутки Текстура Голема Површина Килими, Ретро Тркач Килими, Нелизгачки Кат Фрли Мат, Правоаголник Тепих За Дневна Соба, Спална

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја пр�

DEN 797.60
Хановер 56-во. Модерен електричен грејач на електричен камин во средниот век Аркадија со вметнување длабок на дневник со повеќе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хановер 56-во. Модерен електричен грејач на електричен камин во средниот век Аркадија со вметнување длабок на дневник со повеќе

Покажете ја вашата модерна талент од средината на век со овој стилски грејач на електричен камин Аркади

DEN 5919.84