• Ново
Легендарниот рамен фронт на легендарниот рамен фронт со отпор на отпор на брчки

Легендарниот рамен фронт на легендарниот рамен фронт со отпор на отпор на брчки

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Кога ви треба бесплатно, приклучоци на сите, погледнете го легендарниот рамен фронт на легендарниот рамен фронт. Опремена со ткаенина што може да се протега што е отпорна на дамка и брчки, оваа пантолона е совршена за да остане удобна и чиста на сè, од скара од задниот двор до канцеларијата. Среден пораст. Опуштено вклопување. Директно отворање на нозете. Замачкани предни џебови. Заварувајте ги џебовите. Затворање на копчињата. Удобно истегнување. Отпорен на брчки. Отфрлање на дамки. Префериран памук. 97% памук, 3% спандекс. Стил #112339655.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки костуми панталони редовно се вклопуваат цврсти рамни предни волна костум одделни панталони за фустан, панталони за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки костуми панталони редовно се вклопуваат цврсти рамни предни волна костум одделни панталони за фустан, панталони за мажи

Опис на производот Создадете класично паметен изглед со овие панталони од волна костум, направени од цв

DEN 0.33
Машки тенок директен џеб панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки тенок директен џеб панталони

Овие класични панталони со 5 џеб од Izod имаат технологија за перформанси на перформанси што го олеснуваа�

DEN 399.84