• Ново
Беивеи Женски Дуксер За Лице Врвови За Печатење На Екипажот Пуловер На Вратот Обични Дуксери Дами Со Долги Ракави Лабаво Вклопување Сино М

Беивеи Женски Дуксер За Лице Врвови За Печатење На Екипажот Пуловер На Вратот Обични Дуксери Дами Со Долги Ракави Лабаво Вклопување

Buyers rating:
DEN 288.00

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдневен Дуксер, Есенски Есенски Дуксери, Пуловер Со Долги Ракави Тип На Шема : Печатење На Лице Боја : Сива, Розова, Темносина, Црвена Вино, Црна, Бела, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 92,6% Полиестер, 7,4% Спандекснеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Долга Должина На Ракавот : Должина На Колковите Сезона : Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. 2. Мек женски дуксер за вратот на екипажот со одличен материјал, обезбедува целодневна удобност и топлина за претстојнатаumn и зима.3. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, основни итн. Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Дуксер, Секојдневни Блузи, Туники Со Долги Ракави Дуксери со Пуловер на Вратот на Екипажот. Материјал-92,6%Полиестер, 7,4%Спандекс. Женскиот Пуловер Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Врв Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Врвови, Печатење На Лице, Дуксери Со Долги Ракави, Пуловер На Вратот На Екипажот, Опуштено Вклопување. Овој Секојдневен Дуксер Оди Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Шармантниот секојдневен стил ја дефинира патиката на капачињата со чипка на моира Овој дизајн на Brinley Co

DEN 479.84
Bestway - Fisher- Fone Trainer Vest, M L
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bestway - Fisher- Fone Trainer Vest, M L

Bestway Fisher Price Fone Trainer Vest, M / L елек за тренер за пена за риболов по цените е совршен начин да го запознаете в�

DEN 1.33