• Ново
Мудар 8WD1127- Седиште за корпи од традиционален стил

Мудар 8WD1127- Седиште за корпи од традиционален стил

Buyers rating:
DEN 1123.20

Износ

Wise 8 WD1127 Традиционалниот стил на корпи за стилови е одлично за замена на истрошените места на вашиот модел за скијање, ски брод или риба n ски -модел. Конструирана со густа wallидна ротациона пластична рамка. Меки допир на морско одделение УВ и мувла третирани винил, подлога за висока компресија од пена. Боите паметно координираат со денешните шеми за бои на винил. Везено лого. Монтажа на кој било систем за подножје на BIA Standard 4 Bolt со вклучена монтажна плоча. Серија на серија 8 WD1127 Серија за традиционални стилови на копите : Одлично за замена на истрошени места на вашиот модел за скијање, ски брод или риба n ски -модел. Конструирана со густа wallидна ротациона пластична рамка. Мека допир на морско одделение УВ и винил третирано со мувла, висока постава за пена за компресија. Боите паметно координираат со денешните шеми за бои на винил. Детали за дизајнирање на лого. Се монтира на кој било стандарден систем за подножје со 4-завртки или 6-завртки со вклучена плоча за монтирање. Димензии на седиштето- Висина : 20,25 ", ширина : 22,25", длабочина : 24,5 "Длабочина на седиштето : 17", ширина на седење : 18 ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Хасбро година Трансформери Брза акција Батлерс серија високи роботски акциони фигури - Оптимус за оган Оптимус Премиер со ракетен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хасбро година Трансформери Брза акција Батлерс серија високи роботски акциони фигури - Оптимус за оган Оптимус Премиер со ракетен

Брза конверзија од OptimPrime Robot Mode во Truck Modesku : ADIB004 X400 L8 Hasbro Година 2007 Трансформатори Брза акција Батлери се�

DEN 143.84