• Ново
Рамбо Постер Каки Хедер Возрасни Маица

Рамбо Постер Каки Хедер Возрасни Маица

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Официјално лиценциран од уметникот, графика печатена на екран, машина што може да се пере. Машко. Возрасни. Улична облека. Опуштено Вклопување. Целосно Намалување. Целосна Должина. Краток Ракав. Каки Хедер. Материјал : 60% Памук 40% Полиестер. Официјално Лиценциран Рамбо. Американски Класици.

Карактеристики

Производи во категоријата

Корашан Графички Маици Машка Маица Графички Текст 3д Печатење Улица Обичен Краток Ракав Копче Надолу Печатена Облека Основни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корашан Графички Маици Машка Маица Графички Текст 3д Печатење Улица Обичен Краток Ракав Копче Надолу Печатена Облека Основни

Големина : С Биста : 108см / 42,52" Рамо : 46см / 18,11" Ракав : 23,5 см / 9,25" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 112см / 44

DEN 463.84
Патриотско Совршенство
  • Ново
Оценка на клиентот:

Патриотско Совршенство

Машки Летен Ден На Независноста Печатење Знаме Маици Со Кратки Ракави Мажи Летни Модни Маици Со Кратки �

DEN 3.00
Менс Клементин Лесна Џебна Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Клементин Лесна Џебна Маица

4.5 мл., 100% памучна 30 единечна полувградена тубуларна конструкција лента од рамо до рамо и јака со шевови �

DEN 287.84