• Ново
Предна Прошетка Машки Блузи Копче Поло Кошула Маици Со Кратки Ракави Летни Удобни Маици За Вратот На Вратот Со Ревер Светло Сива Боја СО Бела 3XL

Предна Прошетка Машки Блузи Копче Поло Кошула Маици Со Кратки Ракави Летни Удобни Маици За Вратот На Вратот Со Ревер Светло

Buyers rating:
DEN 217.44

Износ

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блузи, Летна Блуза, Тип На Кошула За Голф : Врат На Ревер, Градиент, Боја На Копче : Бела, Црна, Светло Сива Со Црна, Темносина Со Жолта, Црвена, Жолта, Темно Сива Со Светло Сива, Темносина Бела, Светло Сива Со Бела, Темно Сива Со Црна (Опционална)Големина : М, Л, xl, 2xl, 3xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер,5% Spandexneckline : Должина На Ревер : Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, одмор, Работа, Забава, Секојдневни, состаноци, Филмови, Улица, Плажа, карактеристики На Голф : 1. Оваа тенка голф-поло кошула е изработена од брзо суво отстранување на влага и има две копчиња.2. Копчиња градиент и едноставен изглед што ја прават оваа голф поло кошула да оди во канцеларија или на одмор.3. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Можете да верувате дека вашата облека ќе ја надмине конкуренцијата, исто како и вие.Содржина на пакетот : 1 Х Мен Поло Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Кошула Со Копчиња, Секојдневни Блузи, Класична Маичка, Летна Блуза, Тенка Маичка. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Лежерна Поло Кошула За Вратот На Ревер, Блузи Со Кратки Ракави, Кошули За Голф Со Градиент, Летна Маичка, Блуза Со Копчиња, Споени Стенд - Ап Кошули, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Рекреативни Активности. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс Клементин Лесна Џебна Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Клементин Лесна Џебна Маица

4.5 мл., 100% памучна 30 единечна полувградена тубуларна конструкција лента од рамо до рамо и јака со шевови �

DEN 287.84
Рут Бадер Гинсбург
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рут Бадер Гинсбург

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 271.84
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла во т

DEN 817.92