• Ново
Мажи 6. оз. Ултра Памучен Џеб Маица Пакет

Мажи 6. оз. Ултра Памучен Џеб Маица Пакет

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

100% претходно испукан памук; шиење со двојна игла во текот; снимено рамо до рамо; лево-џеб од пет точки;? јака; Пепел Сива е 99/1; Спорт Сива е 90/1;; Безбедност Зелена И Безбедност Портокал се 50% Памук, 50% полиестер; Гилдан Менс 6.1 мл. Ултра Памучен Џеб Маица 2 Пакет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс Клементин Лесна Џебна Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Клементин Лесна Џебна Маица

4.5 мл., 100% памучна 30 единечна полувградена тубуларна конструкција лента од рамо до рамо и јака со шевови �

DEN 287.84
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла во т

DEN 817.92
Патриотско Совршенство
  • Ново
Оценка на клиентот:

Патриотско Совршенство

Машки Летен Ден На Независноста Печатење Знаме Маици Со Кратки Ракави Мажи Летни Модни Маици Со Кратки �

DEN 3.00
Рут Бадер Гинсбург
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рут Бадер Гинсбург

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 271.84