• Ново
Оалиро Менс Хавајски Кошули Краток Ракав Машки Хавајски Печатење Ревер Краток Ракав Кошула

Оалиро Менс Хавајски Кошули Краток Ракав Машки Хавајски Печатење Ревер Краток Ракав Кошула

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Машки Хавајски Печатење Ревер Краток Ракав Кошула Карактеристики : 1.Карактеристики : секојдневни врвови, модерен и модерен, избран дизајн за печатење, шармантен и убав ретро стил, тоа е вашиот најдобар избор за пролет иumn. 2.Материјал : фина обична ткаенина, изработена од висококвалитетна ткаенина, лесна, мека и удобна. 3. Големина : сметаме дека големината е компатибилна со различни типови на тело, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја изберете најсоодветната големина за обликот на вашето тело. 4.Повод : Многу погоден за секојдневниот живот, пролет и aut, и внатре и надвор. 5.Тип на печатење : 3Д Печатење - најновата технологија ЗА 3д дигитално печатење, хемиско чистење, рачно или машинско перење во ладна вода се прифатливи, можат да користат фен, без избледување, лупење или брчки, брзо сушење. 1111 Microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7. 8 unormal0 информации За Производот : Сезона : umn и Пролет. Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Полиестер(95% полиестер, 5% спандекс) Стил : Обична должина На Ракавот : Кратка Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Големина На Врвови од 1 парче. Сад Велика БРИТАНИЈА Биста Рамо Ракав Должина XL X-Големи 10 14 108cm/42.52" 50cm/19.69" 25cm/9.84 "72cm/28.35" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 50см/19.69" Ракав : 25см/9.84 "Должина : 72см/28.35" Оалиро Менс Хавајски Кошули Краток Ракав Машки Хавајски Печатење Ревер Краток Ракав Кошула. Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 24cm/9.45 "Должина : 69cm/27.17" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 50cm/19.69 " Ракав : 25cm/9.84" Должина : 72cm/28.35" Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА британија : 16 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 52cm/20.47 " Ракав : 26cm/10.24" Должина : 75cm/29.53" Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА британија : 18 Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 54cm/21.26 " Ракав : 27cm/10.63" Должина : 78cm/30.71" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА британија : 20 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 56cm/22.05 " Ракав : 28cm/11.02" Должина : 81cm/31.89" Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА британија : 22 Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 58cm/22.83 " Ракав : 28cm/11.02" Должина : 83cm/32.68". Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот!. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи).

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99 / 1; Спортската Сива е 90 / 10; шиење со двојна игла во текот; бес�

DEN 565.44
Рут Бадер Гинсбург
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рут Бадер Гинсбург

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 271.84
Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 565.44
Менс Клементин Лесна Џебна Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Клементин Лесна Џебна Маица

4.5 мл., 100% памучна 30 единечна полувградена тубуларна конструкција лента од рамо до рамо и јака со шевови �

DEN 287.84