• Ново
Код среќен антимикробно + антимикробно + флуидно барие

Код среќен антимикробно + антимикробно + флуидно барие

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

Современа вклопување, низок пораст, права нога, прилагодлива панталона со еластична половината има јамки на ременот, предни џебови за цртање, карго џебови, грб јарем и еден џеб за лепенки. Исто така, прикажана е и инструментална јамка на десниот џеб со нефункционално лого и Bungee I.D. јамка. Шевовите на предните нозе, прилагодливиот банџи во отворањето на нозете и со двојната игла, го комплетираат овој панто. ИНСЕАМ : 34 ". Низок пораст на жените, права нозе Pant. Прилагодлива должина на половината. Товар џеб, џеб за грб, џебови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

DEN 2.33