• Ново
Код среќен антимикробно + антимикробно + флуидно барие

Код среќен антимикробно + антимикробно + флуидно барие

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

Современа вклопување, низок пораст, права нога, прилагодлива панталона со еластична половината има јамки на ременот, предни џебови за цртање, карго џебови, грб јарем и еден џеб за лепенки. Исто така, прикажана е и инструментална јамка на десниот џеб со нефункционално лого и Bungee I.D. јамка. Шевовите на предните нозе, прилагодливиот банџи во отворањето на нозете и со двојната игла, го комплетираат овој панто. ИНСЕАМ : 34 ". Низок пораст на жените, права нозе Pant. Прилагодлива должина на половината. Товар џеб, џеб за грб, џебови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чудоверот за чуда од 5033-ман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чудоверот за чуда од 5033-ман

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

DEN 349.44
Crubstar Core Core Essentials Quarctring Scrub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Crubstar Core Core Essentials Quarctring Scrub Pant

Основните најважни работи што ги привлекуваат женските панделки од Scrubstar ќе додадат поголема разноврсн

DEN 223.36
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

DEN 434.72
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

DEN 2.33
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење рун�

DEN 3.00