• Ново
Допрете Едностепена Плус Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилна Со Длабока Вода Синиот Бисер Магнум Доџ

Допрете Едностепена Плус Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилна Со Длабока Вода Синиот Бисер Магнум Доџ

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комплетот вклучува и премиум прајмер отпорен на корозија со висока градба. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : ПБС. За : Длабока Вода Синиот Бисер Доџ Магнум. Вклучува Една Фаза + Буквар. Направени во САД!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Пикапот На Атлантскиот Син Бисер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Пикапот На Атлантскиот Син Бисер

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84