• Ново
Hanes Originals женски француски тери суровини шорцеви, 5 inseam, големини xs-xxl

Hanes Originals женски француски тери суровини шорцеви, 5 inseam, големини xs-xxl

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Без разлика каде ги носите овие женски шорцеви за влечење-во салата, дома, или надвор и за-ќе сакате колку меко се чувствуваат. Направени од нашиот лесен, три-мешавина на француски тери, овие удобни шорцеви имаат суровини на нозете за допир од стил инспириран од 80-тите години. Полесна тежина : Тежи помалку од нашето редовно руно за целогодишно носење. Полесна тежина : тежи помалку од нашето редовно руно за целогодишно носење . луксузно мека : Три-мешавина Француска Тери ткаенина има мека, јамка назад . Детали за дизајн : покриена еластична лента за половината; Странични споеви нанапред . џебови од страничен шеф : удобни џебови држат најважни работи . суровини : коморите имаат суров раб за додаден стил со ретро вибрации . кратка должина : 5-инчен инсејм . миење на ладна вода : Ханес препорачува миење на овој производ Во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Товарни Шорцеви За Мажи, Мажи Опуштено Се Вклопуваат Во Карго Шорцеви Секојдневни Атлетски Шорцеви Цврсти Шорцеви За Влечење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Товарни Шорцеви За Мажи, Мажи Опуштено Се Вклопуваат Во Карго Шорцеви Секојдневни Атлетски Шорцеви Цврсти Шорцеви За Влечење

☞ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ЗА ИСТЕГНУВАЊЕПонуден Во различни изработки на истегнување, вклучително и запира�

DEN 2.67
Ауео Карго Панталони Мажи, Машки Шорцеви На Отворено Секојдневен Лесен Брз Сув Риболов Шорцеви За Пешачење Со Повеќе Џебни Прави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ауео Карго Панталони Мажи, Машки Шорцеви На Отворено Секојдневен Лесен Брз Сув Риболов Шорцеви За Пешачење Со Повеќе Џебни Прави

1.Нашата ткаенина е преполна со удобни карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежно, удобно вклопув�

DEN 415.84