• Ново
Летни Шарени Шорцеви 3д Печатење Машки Панталони За Плажа Крајбрежна Забава Удобни Шорцеви За Брзо Сушење Секојдневни Модни Шорцеви

Летни Шарени Шорцеви 3д Печатење Машки Панталони За Плажа Крајбрежна Забава Удобни Шорцеви За Брзо Сушење Секојдневни Модни

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Префериран Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен и удобен. Пријателска за кожата, дише и отпорна на пилинг. Дизајн на врвка за влечење : внимателниот дизајн на врвката за влечење е прилагодлив и погоден за носење на повеќе луѓе. Удобни и Издржливи : Панталоните за плажа со Крзно од Праска имаат одлична удобност и издржливост, што ги прави издржливи и издржливи. Совршено спарување : Носете ги овие машки шорцеви на плажа, во комбинација со влечки, сандали или патики, за да создадете опуштен и секојдневен стил кој изгледа и убаво и енергично. Применливо сценарио Погодно За носење дома, излегување, пазарење, трчање, јога, пливање и други прилики. Инструкции За Перење Рачно перење Или машинско перење, не впивајте долго време, не избелувајте и не надминувајте ја температурата на растворот за перење од 45 ° C.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вублинг Мажи Шорцеви На Плажа Дно Со Висок Струк Секојдневни Летни Кратки Панталони Машки Класичен Фит Празнични Мини ПАНТАЛОНИ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вублинг Мажи Шорцеви На Плажа Дно Со Висок Струк Секојдневни Летни Кратки Панталони Машки Класичен Фит Празнични Мини ПАНТАЛОНИ

Опис : Пол : Мажи, Човек, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Пантал

DEN 175.84
Беивеи Машки Шорцеви За Плажа Еластичен Струк Летни Кратки Панталони Долни Врвки Класични Мини Панталони Машка Облека За Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи Машки Шорцеви За Плажа Еластичен Струк Летни Кратки Панталони Долни Врвки Класични Мини Панталони Машка Облека За Плажа

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Панталон

DEN 2.33