• Ново
- Линија 6 Двојно Здолниште Од Лигњи

- Линија 6 Двојно Здолниште Од Лигњи

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Двојното Здолниште Со Лигњи на P-Line е идеална мамка за повеќе апликации со солена вода. Користете ја мамката за да додадете живот на вашите жици со камбала и апаратури за мамки. За оф-шор риболов, креирајте мамки за тролање слични на клонови со вметнување олово во главата и додавање на вашиот омилен лидер и куки. Изберете од прекрасни бои, вклучувајќи модели што светат во темнина. Ефективни и разноврсни! П-Линија 6" Двојно Здолниште Од Лигњи : Одлично За рибарите од камбала. Повеќе апликации за солена вода. Додава живот на жига и мамка апаратури.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бомак Измамници
 • Ново
Оценка на клиентот:

Бомак Измамници

Подготвени за вашиот следен улов на трофејот со најнова опрема за риболов? Завршете го вашиот арсенал с�

DEN 220.48
Маг Усна на ворден 2.5
 • Ново
Оценка на клиентот:

Маг Усна на ворден 2.5

Нов додаток на семејството На Усни Маг Екстра длабоко Нуркање Штракаат / УВ Перде, Пастрмка, Челик, Лосос

DEN 351.20
Крстосувач 7-1 2
 • Ново
Оценка на клиентот:

Крстосувач 7-1 2

Две големини и неколку бои го прават овој попер со молив одличен избор кога се таргетираат експлозивни �

DEN 1119.20
Човек Миновц 3 Секси Денар 6пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Човек Миновц 3 Секси Денар 6пк

Нашата најпродавана мамка ширум светот, Миноуз го реплицира изгледот, акцијата и привлечноста што пред�

DEN 0.33
Ад 3-Д Меки Обликувани Очи
 • Ново
Оценка на клиентот:

Ад 3-Д Меки Обликувани Очи

Овие Три Бои 3Д Меки Обликувани Очи се достапни Во Четири од нашите најпродавани комбинации на бои и осу�

DEN 2.67
Јо-Зури Површински Крстосувач 7-1 2
 • Ново
Оценка на клиентот:

Јо-Зури Површински Крстосувач 7-1 2

ЈоЗури Површински Крстосувач топвотер хард мамка риболов мамка Две големини и неколку бои го прават ов�

DEN 276.80
Зум Гуштер 6 Црн сафир 9пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Зум Гуштер 6 Црн сафир 9пк

Најпродаваниот гуштер на сите времиња го постигна тој статус со добра причина Големината од шест инчи ќ

DEN 3.33
МИНОУ ДЛАБОКО НУРКАЧ ПЕРДЕ 3-1 2
 • Ново
Оценка на клиентот:

МИНОУ ДЛАБОКО НУРКАЧ ПЕРДЕ 3-1 2

Дизајнирани да таргетираат длабок слатководен риболов, 14 бои и три докажани големини На Кристално Мино

DEN 208.64
Мацуо Нано Миноу, 2-1 4
 • Ново
Оценка на клиентот:

Мацуо Нано Миноу, 2-1 4

Нано Миноу има живописни 3Д очи, високо рефлектирачка завршница на призмата и квалитетни црни Хромирани

DEN 0.33
Сина За Класичен Вибра Спинер
 • Ново
Оценка на клиентот:

Сина За Класичен Вибра Спинер

Blue Fox® Classic Vibrax® Spinner ќе направи чуда на езерото Патентираниот дизајн на телото од 2 дела е изработен од ма

DEN 0.67
Биоспаун Плазматаил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Биоспаун Плазматаил

Можете да го рибите црвот Биоспаун Плазматаил на повеќе начини, но тој првенствено беше дизајниран за ф�

DEN 276.80
Зум З-Хог 4 Црн сафир 8пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Зум З-Хог 4 Црн сафир 8пк

Ново од Мамките За Зумирање, Свињата Зум З има компактен, рационализиран профил совршен за продорен кап�

DEN 799.20
Р2с Вупер Плопер Жолта Глава
 • Ново
Оценка на клиентот:

Р2с Вупер Плопер Жолта Глава

Реката2сеа Вупер Плопероваа жуборечка мамка за топвода е најуникатната мамка за топвода на пазарот Мет�

DEN 3.33
Сребрена Орда Игла
 • Ново
Оценка на клиентот:

Сребрена Орда Игла

Земјиште повеќе лосос со Сребрена Орда Игла Лигњи Виткиот профил има природен изглед при тролање, преди

DEN 208.64
Зум З-Цроу Црна Светлина 6пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Зум З-Цроу Црна Светлина 6пк

ЗКрау зема издолжено тело со ребра свртени напред и додава џебови за куки горе и долу, како и треперење к

DEN 208.64
LiveTarget Мами Жаба Шупливо Тело
 • Ново
Оценка на клиентот:

LiveTarget Мами Жаба Шупливо Тело

Сите атрибути за фаќање риби од голема дивеч како Што се Бас Од Голема Уста и Северна Штука : анатомија, д

DEN 1.67
Бун Птица 12 Неповрзана Розова, 16011
 • Ново
Оценка на клиентот:

Бун Птица 12 Неповрзана Розова, 16011

Изграден од уретанска пена за спречување на апсорпција на вода Конструкцијата од нерѓосувачки челик се

DEN 351.20