• Ново
Делта Справи Лигњи Хучи, 4.5

Делта Справи Лигњи Хучи, 4.5

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Уживајте во риболовот онака како што треба да се направи со оваа пластична зелена лигња. Докажано е дека фаќа многу риби. Не бидете фатени без овие во вашата кутија за справување. Делта Справи Со Лигњи Хучи, 4.5" : Една Лигњи по пакет. Одлично за риболов. Изгледа како вистинска работа.

Карактеристики

Производи во категоријата

С. Фиш 4 Суперкат 2пак
 • Ново
Оценка на клиентот:

С. Фиш 4 Суперкат 2пак

Супер Мамката На Бред И Приклучокот За Сечење Супер Мамка се патентирана мамка што држи мамка со врвно р

DEN 2.67
Мацуо Нано Миноу, 2-1 4
 • Ново
Оценка на клиентот:

Мацуо Нано Миноу, 2-1 4

Нано Миноу има живописни 3Д очи, високо рефлектирачка завршница на призмата и квалитетни црни Хромирани

DEN 0.33
- Линија 6 Двојно Здолниште Од Лигњи
 • Ново
Оценка на клиентот:

- Линија 6 Двојно Здолниште Од Лигњи

Двојното Здолниште Со Лигњи на PLine е идеална мамка за повеќе апликации со солена вода Користете ја мамка

DEN 1.00
Лур-Јенсен Иглфиш Мамка
 • Ново
Оценка на клиентот:

Лур-Јенсен Иглфиш Мамка

Издолжениот дизајн со тенко сечило на Иглата ја прави врвен изведувач за тролање пастрмка со сите брзин

DEN 0.67
Бомак Измамници
 • Ново
Оценка на клиентот:

Бомак Измамници

Подготвени за вашиот следен улов на трофејот со најнова опрема за риболов? Завршете го вашиот арсенал с�

DEN 220.48
Зум З-Цроу Црна Светлина 6пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Зум З-Цроу Црна Светлина 6пк

ЗКрау зема издолжено тело со ребра свртени напред и додава џебови за куки горе и долу, како и треперење к

DEN 208.64
Биоспаун Плазматаил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Биоспаун Плазматаил

Можете да го рибите црвот Биоспаун Плазматаил на повеќе начини, но тој првенствено беше дизајниран за ф�

DEN 276.80
Јакима Мамка Сребрена Магија 10
 • Ново
Оценка на клиентот:

Јакима Мамка Сребрена Магија 10

Овој Скапоцен Камен Кокане И Пастрмка Фабрика СО УВ сечилото има предsnelled Спинер дизајн, наменета за пре

DEN 3.00
Маг Усна на ворден 2.5
 • Ново
Оценка на клиентот:

Маг Усна на ворден 2.5

Нов додаток на семејството На Усни Маг Екстра длабоко Нуркање Штракаат / УВ Перде, Пастрмка, Челик, Лосос

DEN 351.20
Лур-Јенсен Боло Флекс-И-Трол
 • Ново
Оценка на клиентот:

Лур-Јенсен Боло Флекс-И-Трол

Дизајнот со четири сечила На Боло трол е изграден околу уникатното сечило ЛурЈенсен Боло Речиси како шт

DEN 2.67
LiveTarget Мами Жаба Шупливо Тело
 • Ново
Оценка на клиентот:

LiveTarget Мами Жаба Шупливо Тело

Сите атрибути за фаќање риби од голема дивеч како Што се Бас Од Голема Уста и Северна Штука : анатомија, д

DEN 1.67
LiveTarget Мами Шупливи Тело Craw Жига
 • Ново
Оценка на клиентот:

LiveTarget Мами Шупливи Тело Craw Жига

Формата ја исполнува функцијата Во Шупливото Тело Во Жива Цел Со стратешко усогласување на две различн�

DEN 1.00
МИНОУ ДЛАБОКО НУРКАЧ ПЕРДЕ 3-1 2
 • Ново
Оценка на клиентот:

МИНОУ ДЛАБОКО НУРКАЧ ПЕРДЕ 3-1 2

Дизајнирани да таргетираат длабок слатководен риболов, 14 бои и три докажани големини На Кристално Мино

DEN 208.64