• Ново
Јум Пари Миноу 5 4цт Холограм Сенка

Јум Пари Миноу 5 4цт Холограм Сенка

Buyers rating:
DEN 5423.84

Износ

Јум Пари Миноу 5 " 4цт Холограм Сенка Парите Миноу ТМ доаѓа во три големини за да ги покрие сите риболовни ситуации и услови на вода. Пари Миноу располага со уникатен пливање опашка дизајн и скриени кука слот. Функцијата за слот за кука овозможува лесно прецизно местење, што обезбедува најконзистентна акција за пливање на пазарот веднаш надвор од пакетот. Парите Миноу доаѓаат во дванаесет бои за да одговараат на секоја фуражна база од брег до брег.

Карактеристики

Производи во категоријата

LiveTarget Мами Жаба Шупливо Тело
  • Ново
Оценка на клиентот:

LiveTarget Мами Жаба Шупливо Тело

Сите атрибути за фаќање риби од голема дивеч како Што се Бас Од Голема Уста и Северна Штука : анатомија, д

DEN 1.67
Мацуо Нано Миноу, 2-1 4
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мацуо Нано Миноу, 2-1 4

Нано Миноу има живописни 3Д очи, високо рефлектирачка завршница на призмата и квалитетни црни Хромирани

DEN 0.33
Мепс Аглија И Облечена Аглија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мепс Аглија И Облечена Аглија

Обичните високи тонови или Аглии Со една кука во големина #00 или #0 се совршени за панфиш (сини или сончев�

DEN 0.67
Р2с Вупер Плопер Жолта Глава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Р2с Вупер Плопер Жолта Глава

Реката2сеа Вупер Плопероваа жуборечка мамка за топвода е најуникатната мамка за топвода на пазарот...

DEN 3.33
Зум З-Хог 4 Црн сафир 8пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зум З-Хог 4 Црн сафир 8пк

Ново од Мамките За Зумирање, Свињата Зум З има компактен, рационализиран профил совршен за продорен кап�

DEN 799.20
- Линија 1.5 Изгрејсонце Лигњи, 8пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Линија 1.5 Изгрејсонце Лигњи, 8пк

Лигњите За Изгрејсонце од 1,5 инчи доаѓаат осум парчиња по пакување и вклучуваат 10 бои, ТИЕ се подобрени С

DEN 351.20