• Ново
Зум Гуштер 6 Црн сафир 9пк

Зум Гуштер 6 Црн сафир 9пк

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Најпродаваниот гуштер на сите времиња го постигна тој статус со добра причина. Големината од шест инчи ќе ја фати најголемата риба во вашето езеро, но исто така е и ограничувач, совршен за речиси секоја ситуација и секоја опрема што ја користите за мека пластика. Оваа мамка можеби фатила повеќе риби од која било друга што постои. Не излегувај од дома без нив. Мека мамка со должина од 6 инчи одлична за бас и други панфиши. Тенок телесен гуштер мамка со слободно движење на нозете и кадрава опашка . Импрегнирана со сол за лесни и подолготрајни каснувања. Ќе работи во ултра-плитка до супер-длабока вода. 9-спакувајте за ваша погодност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сребрена Орда Игла
 • Ново
Оценка на клиентот:

Сребрена Орда Игла

Земјиште повеќе лосос со Сребрена Орда Игла Лигњи Виткиот профил има природен изглед при тролање, преди

DEN 208.64
LiveTarget Мами Шупливи Тело Craw Жига
 • Ново
Оценка на клиентот:

LiveTarget Мами Шупливи Тело Craw Жига

Формата ја исполнува функцијата Во Шупливото Тело Во Жива Цел Со стратешко усогласување на две различн�

DEN 1.00
Биоспаун Плазматаил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Биоспаун Плазматаил

Можете да го рибите црвот Биоспаун Плазматаил на повеќе начини, но тој првенствено беше дизајниран за ф�

DEN 276.80
Зум З-Цроу Црна Светлина 6пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Зум З-Цроу Црна Светлина 6пк

ЗКрау зема издолжено тело со ребра свртени напред и додава џебови за куки горе и долу, како и треперење к

DEN 208.64
- Линија 2.5 Изгрејсонце Лигњи, 8пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

- Линија 2.5 Изгрејсонце Лигњи, 8пк

Лигњите За Изгрејсонце од 2,5 инчи доаѓаат осум парчиња по пакување и вклучуваат 10 бои, ТИЕ се подобрени С

DEN 276.80
С. Фиш 4 Суперкат 2пак
 • Ново
Оценка на клиентот:

С. Фиш 4 Суперкат 2пак

Супер Мамката На Бред И Приклучокот За Сечење Супер Мамка се патентирана мамка што држи мамка со врвно р

DEN 2.67
Крстосувач 7-1 2
 • Ново
Оценка на клиентот:

Крстосувач 7-1 2

Две големини и неколку бои го прават овој попер со молив одличен избор кога се таргетираат експлозивни �

DEN 1119.20
Човек Миновц 3 Секси Денар 6пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Човек Миновц 3 Секси Денар 6пк

Нашата најпродавана мамка ширум светот, Миноуз го реплицира изгледот, акцијата и привлечноста што пред�

DEN 0.33
Бун Птица 12 Неповрзана Розова, 16011
 • Ново
Оценка на клиентот:

Бун Птица 12 Неповрзана Розова, 16011

Изграден од уретанска пена за спречување на апсорпција на вода Конструкцијата од нерѓосувачки челик се

DEN 351.20
Ад 3-Д Меки Обликувани Очи
 • Ново
Оценка на клиентот:

Ад 3-Д Меки Обликувани Очи

Овие Три Бои 3Д Меки Обликувани Очи се достапни Во Четири од нашите најпродавани комбинации на бои и осу�

DEN 2.67
Јамамото Двојна Опашка Хула Груб, 4
 • Ново
Оценка на клиентот:

Јамамото Двојна Опашка Хула Груб, 4

Јамамото Хула Груб е една од најголемите меки мамки некогаш истурени и, не случајно, еден од најголемите

DEN 2.67