• Ново
Класичен потпис на мажите на Докерс, Клаиран каки

Класичен потпис на мажите на Докерс, Клаиран каки

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Ние ги нарекуваме потпис со причина. Нашиот потпис Какис се пантолоните за кои не ги познавате, без технологија за брчки, додаде и истегнување на кошулата, така што ќе изгледате добро во секое време - и се чувствувате добро. Најдоброто каки во класа за која сме познати. Twill. Се протега. Класично вклопување. Права нога. Седи на половината. Поштенски лета. Флекс лента за половината. Двоен заварувач на копчињата низ задните џебови. Лукс памук истегнување, технологија без брчки, супер издржливи копчиња, без бразда, зафаќач на кошула. Измијте и исушете се внатре со слични бои; Отстранете веднаш. Интернет ексклузивно. Може да не се врати или разменува во продавниците./.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wrangler Men's Rugged Pant Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Men's Rugged Pant Pant

Солидна комунална комунална комунална комунални услуги на Wrangler ќе ги задржи предизвиците на вашите нај

DEN 367.68
Chaps Men's Everyday Fleece Athtication Jogger Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Chaps Men's Everyday Fleece Athtication Jogger Pant

Овој секојдневен џогер од руно има лента за влечење и заоблена нога која е удобна и стилска без разлика �

DEN 448.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Традиционалните џогери добиваат стилска, функционална надградба со потпис од Леви Строс и Ко...

DEN 383.68