• Ново
Носбеи Ќебе Слатки Животни Супер Мека Топла Постелнина Фрлете Ќебиња Девојчиња Момчиња Подароци За Кауч Спална Соба Софа Канцелариски Декор За Автомобили, Цела Се

Носбеи Ќебе Слатки Животни Супер Мека Топла Постелнина Фрлете Ќебиња Девојчиња Момчиња Подароци За Кауч Спална Соба Софа Канцелариски

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Бренд : Носбеи. Материјал : Фланелен Руно Кадифен Ткаенина. Големина : 30х40 инчи (75х 100см). 40 х 50 инчи (100х130см). 50 х 60 инчи (130х150см). 60 х 80 инчи (150х200см). Карактеристики : Мек, Мазен, Сјај, Топол, Пренослив. Функција : Софа Покритие, Софа Ќебе, Бебе Деца Ќебе, Колено Ќебе, Миленичиња Ќебе. Применлива Сезона : Пролет/Лето/Aut/Зима(Цела Сезона). Употреба : Кревет, Софа, Автомобил, Сиеста, Хотел, Болница, Авион, Пикник, Патување. Метод На Перење : . Рачно перење / Машинско Перење може да биде. Мора да се измие одделно кога ќе се постави заедно со различни бои. Нормална температура перење, неутрален детергент, не може белило, не пеглање. Топли Совети : . Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. Точка Мерка со рака, тоа може да биде 2-5 СМ различни. се надевам дека ќе може да се разбере Производство серија е различна, ако имаат мала разлика, ве молиме да се разбере. МАТЕРИЈАЛ - 100% премиум фланелен. Екстра меко и дише што носи повеќе релаксација и пријатно чувство за да го загрее вашето тело. Издржлива ткаенина и соодветна дебелина за сите сезони. ГОЛЕМИНИ - три големини на располагање. 50х40 Инчи за повеќето деца, 60х50 Инчи за тинејџери, 80х60 Инчи за возрасни, Да и грандиозност. Во исто време, може да се користи и како ќебе за кученце, мачка и куче. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-совршено се користи за семејна активност и спорт на отворено. Совршен за гушкање на каучот, софата, креветот додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или читате книга или удобно дремнете после работа. Особено за патувања на отворено за кампување, плажа, возење, патување, одмор, тоа ќе биде идеален избор. ЗАБАВНО ЌЕБЕ-Освен практичната употреба, фрлањата имаат и квалитети на декорација. Совршен подарок за одмор или роденден за момчиња, девојчиња, тинејџери, мажи или жени. Вие, вашето семејство, вашите пријатели, па дури и вашите миленици скапо ќе ги сакате. Овие фрлаат ќебиња за каучот ќе стане неопходен дел од вашиот секојдневен живот. ЛЕСНО ЗА НЕГА - машинско перење во ладна вода, не користете белило и избегнувајте директна топлина. Не грижете се за бледнее или пилинг, пролевање или намалување. За да го направите вашето ќебе повеќе меки, ве молиме измијте го и исушете го природно пред употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрла од крзно од монголско фау
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрла од крзно од монголско фау

Пријатна просторија со ова уникатно бело монголско крзно крзно фрлано ќебе Овој долг, виткан пилод е не�

DEN 0.67
Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе

Ткаенина : фланелентемпература : 3860 ° C топлина, двослоен сендвич дизајн, жици, топло и удобно.Големина : 45

DEN 607.84
Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70

Fahебето за фрлање е направено од 100% памук Мултифункционалното ќебе за фрлање може да се користи како пат

DEN 431.84
Вини Ќебето Пух Допадливи Цртани Филмови За Повеќекратна Употреба Уметничко Ќебе За Момчиња Од Колеџ Девојки За Внатрешни Дневни,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вини Ќебето Пух Допадливи Цртани Филмови За Повеќекратна Употреба Уметничко Ќебе За Момчиња Од Колеџ Девојки За Внатрешни Дневни,

Големина на материјал : 75гр полиестерска ткаенина, 100% полиестерски влакна, погодни за секојдневна декор

DEN 2.33