• Ново
Спектрални Бои Компатибилна Замена За Фиат Азуро Венецијано Металик: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање На Допир

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Фиат Азуро Венецијано Металик: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање На Допир

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Пикапот На Атлантскиот Син Бисер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Пикапот На Атлантскиот Син Бисер

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84