• Ново
Хиланд 1% млеко со малку маснотии, qt

Хиланд 1% млеко со малку маснотии, qt

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Хиланд 1% млеко со малку маснотии потекнува од локални млечни фарми и не содржи хормони за вештачки раст. Без разлика дали го истурате преку житни култури, измешајте го со кафето или пополнете ја пиперката на вашето дете, млечното млечно млеко има вкус добро и е добро за вас. Хиланд 1% млеко со малку маснотии : без глутен. Кошер. Хиланд 1% млеко со малку маснотии потекнува од локални млечни фарми и не содржи хормони за вештачки раст. Без разлика дали го истурате преку житни култури, измешајте го со кафето или пополнете ја пиперката на вашето дете, млечното млечно млеко има вкус добро и е добро за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата