• Ново
Едукативни loversубовници, сложувалка на В. Франсис

Едукативни loversубовници, сложувалка на В. Франсис

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Илустрациите на Викторија Франсис прикажуваат серија приказни во готскиот романтичен стил; Иако се карактеризираат со пусти атмосфери и екстремна меланхолија, сигурни сме дека ќе уживате во парчиња заедно со срдечните креации. Едука загатки се прават со употреба на зелена и сина табла, густа табла со висок квалитет без загатка прашина.1500 парчиња; Собрани мерки за загатка 31,5 x 23,5. Едукативни loversубовници, сложувалка на В. Франсис Препорачана возраст : 8-15 година. Препорачана возраст : 8-15 година. Тема/Предмет : Забава. Вклучен број на парчиња : 1500. Вклучен е вкупниот број парчиња : 1500. Играчка за опасност од гушење е мермер : Бр. Опасност за гушење : Бр. Играчка за опасност од гушење содржи мала топка : Бр. Тема/Предмет : Забава. Играчката за опасност од гушење е мала топка : Не.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цеако-Магична Подморска Сложувалка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цеако-Магична Подморска Сложувалка

Магична Подморска Желка 2000 Парче Загатка* 2000 Парчиња* Завршена Големина : 38" х 26 " Цеако 2000 Парче Магично �

DEN 319.20
Ремек -дела загатка за лимонада
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ремек -дела загатка за лимонада

Ова 100 парчиња мирисате загатки смрди како лимонада! Оваа миризлива загатка е совршена за деца на возрас

DEN 239.04
KPZ PAWPMOVIE497KIDSFLOCK48PCPLZ
  • Ново
Оценка на клиентот:

KPZ PAWPMOVIE497KIDSFLOCK48PCPLZ

Одлично за забави, семејни ноќи, спин мајстори игри се секогаш таму кога ви треба добро смеење и сакате д

DEN 1.33
Лалалоопси Леќеста Загатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лалалоопси Леќеста Загатка

Официјално Лиценциран Производ Лалалоопсија Леќеста Загатка Пријатели Вклучува : (1) 24 компјутер...

DEN 0.33
Hansen HDR Manhattan Sunst
  • Ново
Оценка на клиентот:

Hansen HDR Manhattan Sunst

Сложувалка на Сонцето на Сонцето на Менхетен на Менхетен обезбедува брилијантен воздушен поглед на осв

DEN 3.00
Кралици На Океанската Загатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кралици На Океанската Загатка

Оваа загатка од 35 парчиња има завршена големина од 11,5 х 8,25 ."Равенсбургер ги прави најквалитетните загат

DEN 2.33