• Ново
Луд Кап Т. ПОВТОРНО Сложувалка Со Преголеми, За Возрасти и нагоре

Луд Кап Т. ПОВТОРНО Сложувалка Со Преголеми, За Возрасти и нагоре

Buyers rating:
DEN 560.00

Износ

На возраст од 5 и повеќе години. Завршена големина : 29 " х30 "(големина на постер). Големина на кутијата : 10"x12" x3 Единствена обликувана граница. Висок сјај, фото-реална животинска слика. Случајно сечење, испреплетени парчиња загатка Спакувани во запечатена поли торба и кутија отпорна на манипулации. Без прашина! Преголемите парчиња се соодветни за малите раце да се држат и манипулираат! (Добро и за луѓе со ограничена умешност) Загатките Со Луди Капи ќе ве предизвикаат и инспирираат вас, вашето семејство и вашите пријатели. Загатка со големина на постер кога е завршена, забавни факти и референца за слика содржани внатре. Мад Кап Загатките се пресек над останатите. Се препорачува за дете 6 години и повеќе. На возраст од 5 и повеќе години. Завршена големина : 29 " х30 "(големина на постер). Големина на кутијата : 10 " x12 " x3. Единствена обликувана граница. Висок сјај, фото-реална животинска слика. Случајно сечење, испреплетени парчиња загатка. Спакувано во запечатена поли торба и кутија отпорна на манипулации. Без прашина!. Преголемите парчиња се соодветни за малите раце да се држат и манипулираат! (Добро и за луѓе со ограничена умешност). 100 парчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кралици На Океанската Загатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кралици На Океанската Загатка

Оваа загатка од 35 парчиња има завршена големина од 11,5 х 8,25 ."Равенсбургер ги прави најквалитетните загат

DEN 2.33
Кученце Партија Загатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кученце Партија Загатка

Оваа загатка од 60 компјутери е 14,25 х 10,25" кога се собрани Равенсбургер ги прави најквалитетните загатки в

DEN 1.00